Брежнєва заявила, що не українська співачка, та прокоментувала стосунки з Цекалом

13 березня 2019, 13:00

Співачка Віра Брежнєва, виявляється, не вважає себе українською. І ніколи не вважала.

Вона взагалі не розуміє, нащо приписувати ці географічні приналежності, якщо вона виступає у різних країнах, а 16 років тому починала гастролі взагалі з Росії.

Про це Віра сказала в інтерв’ю російському шоумену В’ячеславу Манучарову.

На зауваження ведучого про те, що у Яндексі Брежнєва названа українською співачкою, вона сказала:


"Я українською співачкою не була, тому що я не брала участі там у жодній "Пісні року" або що. Так вийшло, що мене сама Україна не сприймала українською співачкою. Плюс вважається, що для того, щоб бути українською співачкою, у тебе мають бути пісні українською мовою. У мене їх нема".

 
Виявляється, Віра Галушка - не українська співачка, а всього лише родом з України

"Плюс, коли я прийшла до "ВІА Гри", мій перший концерт був у Санкт-Петербурзі. Тобто, я від початку, 16 років тому почала гастролювати по всьому СНД, по всьому світу", - додала Віра, яка кілька років поспіль ставала найсексуальнішою жінкою Росії.

 

Також Манучаров не зміг обійти тему розлучення молодшої сестри Брежнєвої, Віки з продюсером Олександром Цекалом.

Віра зауважила, що не лізла у стосунки сестри, але не збирається бути категоричною у своїх судженнях. Бо з роками зрозуміла – у житті може статися будь-що.

 
10 років Цекало був для Брежнєвої членом родини

"Якби я була більш юною, я б була більш категоричною і казала б, напевно, якісь слова, але я можу сказати, що у житті всяке буває. Причому я і Олександру це можу сказати, якщо його побачу. Зараз ми з ним не спілкуємося", - зазначила Брежнєва.

Нагадаємо, про розлучення Цекала стало відомо ще восени минулого року. А днями у пресі повідомили, що 57-річний продюсер побрався зі своєю молодою подружкою-актрисою.

Скріншоти з відео на YouTube та фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів