Народити як королева: джерела розказали про плани Маркл відносно пологів

10 квітня 2019, 11:44

Первісток британського принца Гаррі та Меган Маркл може з'явитися на світ уже з дня на день, і відбутися це може не у лікарні. Якщо не виникне якихось ускладнень, герцогиня налаштована на домашні пологи.

Про це розповідають джерела, наближені до Меган, пише The Daily Mail.

Маркл бажає взяти приклад із самої королеви Єлизавети, котра своїх чотирьох нащадків привела на світ не в лікарняних стінах. Принци Чарьз, Ендрю та Едвард народилися в Букінгемському палаці, а принцеса Анна - в Кларенс-хаусі. Тож дружина принца Гаррі не бачить причин, чому б їй так само не народити в своєму новому домі, Фрогмор-хаусі.

 
Меган Маркл хоче народити первістка від принца Гаррі вдома, а не в лікарні

Інформатори підкреслюють, що Меган і Гаррі не виключають, що таки поїдуть до шпиталю. З одного боку, жінці вже 37, і це її перша дитина, тож є більша вірогідність того, що знадобиться епідуральна анастезія або кесарів розтин. Із іншого, вагітність протікає без ускладнень, Маркл прекрасно почувається та щодня займається йогою.

Як висловився співрозмовник видання, домашні пологи - це "її оптимальний вибір".

Звісно, 34-річний принц Гаррі під час пологів буде поруч із дружиною "на кожному з кроків".

 
Це будуть партнерські пологи: принц весь час буде поруч із дружиною

Пара від початку відмела варіант народжувати в лікарні Святої Марії в Паддінгтоні, хоча саме там народжували принцеса Діана та Кейт Міддлтон. Зі слів інформатора, Маган і Гаррі прагнуть більшої приватності, інакше почуватимуться "мов золоті рибки в акваріумі". Не згодна герцогиня й позувати з немовлям для журналістів на порозі лікарні, як це робила її невістка.

Нагадаємо, є здогадка, що саме тому герцог та герцогиня Кембриджські нещодавно завели офіційний Instagram. У ньому вони вперше і покажуть світові свою дитинку. Як відомо, днями близька подруга Меган, Серена Вільямс, імовірно, випадково розбовкала стать маляти.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів