Коли народить Меган Маркл, і хто веде їхній з Гаррі Instagram: цікаві теорії

17 квітня 2019, 11:19

У британського принца Гаррі та його дружини Меган Маркл нещодавно з'явився офіційний Instagram, який одразу встановив світовий рекорд. Імовірно, це - особиста заслуга герцогині, котра власноруч і веде фотоблог.

Аргументи на користь цієї теорії наводить Entertainment Tonight.

 
Імовірно, офіційний Instagram герцога та герцогині Сассекських веде сама Меган Маркл

Інтернет-користувачі проаналізували дописи у Instagram та дійшли висновку: їхній автор - не британець. Наприклад, на це буцімто вказує написання слів "organization" та "energized" на американський манер, через літеру "z". Британець написав би через "s".


У пості, де говорилося про благодійну організацію, яка забезпечить підгузками 5 тисяч малюків із бідних сімей, було вжито слово "diapers". Знов-таки, цей гігієнічний продукт так називають у США, а британець радше сказав би "nappies."

Cеред інших аргументів те, що у другому дописі в фотоблозі було використано емодзі. А цього працівники, що ведуть решту офіційних акаунтів королівської родини, не мають звички робити.

Як відомо, в Меган Маркл є чималий досвід блогерства. Мала вона й Instagram, куди постила песиків, селфі, себе з винцем та смішні цитати.

 
Меган скучила за соцмережами?

Нагадаємо, принц Гаррі з дружиною не збираються одразу сповіщати широкий загал про народження свого первістка. Вони бажають лишити цей важливий для їхньої родини момент якомога приватнішим. Та схоже, з'явилася невеличка підказка щодо того, коли слід очікувати радісної події.

Як пише The Daily Mail, близький друг та візажист Маркл, Деніел Мартін днями прилетів до Лондона. У своєму Instagram він зазначив, що до Нью-Йорка вернеться до 5-го травня. Це може витлумачити як натяк на те, що до цього числа він точно вже встигне побачити первістка своєї подруги.

Нагадаємо, інша подружка Меган, тенісистка Серена Вільямс, імовірно, випадково виказала стать майбутнього малюка.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів