53-річний Віктор Павлік підтвердив роман із 25-річною

25 червня 2019, 14:51

53-річний співак Віктор Павлік понад три роки приховував стосунки з вдвічі молодшою Катериною Репяховою, яка є його концертною директоркою.

Про це пишуть "Факти" з посиланням на коментар артиста.

Як виявилося, Павлік розлучився з дружиною Ларисою та пішов до молодої коханки. Але не афішував роман, щоби не завдавати болю близьким, зокрема, і онкохворому сину.

 
Катя годиться Віктору в доньки

"Ми не даємо інтерв'ю на цю тему. Вона для нас все ще дуже особиста. З Ларисою ми розлучилися і зберегли дружні стосунки, я завжди буду вдячний їй за все, буду підтримувати і робити для них з сином все, що в моїх силах. Так життя склалося, що ми зустрілися з Катею і щиро полюбили один одного. Ми хочемо, щоб всі були щасливі", - заявив Павлік.

 
Павлік зі своєю молодою пасією та її мамою

Судячи з Instagram Катерини, вона не надто намагалася приховати стосунки з Віктором. Парочка багато подорожує разом, і у дівчини багато ніжних селфі і фото з коханим.

 
Не так давно Вітя і Катя були в Лондоні

Як розповідала сама Репяхова, вона з дитинства є фанаткою Павліка. Уперше Катя зустріла Віктора, коли їй було 7 років.

Але познайомилися вони пізніше, випадково опинившись в одному готелі. Обмінявшись контактами, вони почали спілкуватися у соцмережі, а потім Катя стала концертною директоркою співака.

 
Катерина - давня прихильниця шикидим-шикидим

Незабаром робочі відносини переросли у роман.

"В один день він просто взяв і переїхав до мене. Тоді я вже задумалася, чи я правильно роблю. Привіз всі свої костюми, нагороди в мою маленьку квартирку. Я повністю прийняла образ життя Віктора - віддалася концертній діяльності і творчій частині його життя. Все взяла в свої руки і стало простіше, тому що раніше у нього було своє життя, у мене - своє. Тепер це стало справою сімейною, можна сказати. Так і живемо - на колесах", - зазначила Катерина.

 
 

Нагадаємо, Павлік був тричі одружений та має трьох дітей. До речі, артист давно не звітував щодо стану його молодшого сина Павла, який взимку проходив лікування від саркоми.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів