Подружка Богдана розказала про їхні стосунки: Він украв моє серце

16 липня 2019, 17:10

Дама серця голови Офісу президента Андрія Богдана, Анастасія Слічна вирішила поділитися деякими подробицями їхнього роману.

Зокрема, у коментарі "Страна.ua" власниця бренду купальників розказала про знайомство з Андрієм та про те, чим саме він її підкорив.

"З Андрієм ми знайомі давно, нас пов'язувала загальна компанія. Ми часто перетиналися на спільних заходах, вечірках і вечерях. Андрій дуже розумний, порядний, цілеспрямований чоловік, я поділяю його життєві принципи і цінності, до речі, він володіє унікальним почуттям гумору", - зазначила Слічна.

 
Особливо Насті подобається почуття гумору Андрія

"Більш близько спілкуватися ми почали наприкінці минулого року. Андрій прийшов до мене на день народження і вкрав моє серце", - повідомила вона.

Про стосунки Богдана та Слічної стало відомо після їхньої спільної появи на фестивалі Leopolis Jazz Fest у Львові.

"Фестиваль джазу обожнюю, вже який рік поспіль не пропускаю цей культурний захід. Саме я вмовила Андрія поїхати разом. Дуже хотілося , щоб він відчув все, що відбувається на Leopolis Jazz Fest - на щастя, йому вдалося знайти вікно в своєму щільному графіку, і він зміг вирватися лише на один вечір і дуже цьому радий", - розповіла Настя.

 
Богдан розлучився ще торік і відтоді не з'являвся на публіці з жінками. До поїздки на джаз у Львові

"На жаль, у нас було мало часу, але ми його провели дуже душевно. Андрій же сам зі Львова, тому кожна вулиця, кожне перехрестя і кожен закуток у нього пов'язаний з якимись смішними історіями з дитинства, юності. Ми провідали його маму і тата", - поділилася вона.

Про заручини чи весілля Слічна поки не казала.

"Щодо глибини наших стосунків і планів в майбутньому - на даному етапі ми не розголошуємо, але обіцяю, що ви перші про все дізнаєтеся", - пообіцяла вона.

 
У мережі Слічна має Instagram, в якому на собі рекламує купальники власного бренду

Також Анастасію запитали, чи не ревнує вона свого хлопця до президента, з яким той проводить більшу частину свого часу.

"Розумна, впевнена в собі жінка не ревнує. Я до Володимира ставлюся з великою повагою і симпатією", - відповіла вона.

Фото Bestin.ua, "Страна", з Facebook Богдана та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів