"19 років їб*мо одне одному мозок": Арфуші на Мальдівах романтично відзначили річницю

3 лютого 2020, 17:29

Медійник Валід Арфуш та його дружина Ліда гайнули на Мальдіви, щоби відсвяткувати особливу дату: 19 років знайомства та кохання.

Голуб'ята присвятили одне одному ніжні дописи в Instagram.

 
Арфуші разом уже 19 років

"...Моє повітря, мій Всесвіт, з роками кохання набуває іншого кольору, смаку, запаху, подібно до дорогого вина, істинний смак кохання можна відчути, лише випробувавши його часом. От уже 19 років ми прекрасно їб*мо одне одному мозок, живемо, ростемо разом, навчаємося, розвиваємося, будуємо, відчуваємо, виховуємо дітей", - написала дружина Арфуша.


 
Пара офіційно побралася у 2015-му

На думку Ліди, про таку любов, яка є в них, можна писати книги та знімати фільми.

"...Ми з Лідою сьогодні відзначаємо 19 років знайомства. 19 років кохання. У нас чого лише не було за ці 19 років! Але кохання нікуди не йшло! Скільки було радості, божевілля, пристрасті, сліз, посмішок, подорожей, розставань, возз'єднань, танців, вечірок, шалених вчинків... і мені здається, що все лише починається!", - зізнався Арфуш.

 
Ось така романтика на Мальдівах

"Я з нетерпінням чекаю наступних 30 років разом! Кохання або є, або немає! Я без кохання не житиму. Кохаю тебе, моя хороша", - звернувся він до дружини.

 

Нагадаємо, торік Ліда наполохала своїх підписників, оголосивши в Instagram, що вони з чоловіком розлучаються. На щастя, потім пара помирилася. Як відомо, в Арфушів троє спільних дітей.

Фото з Instagram Арфушів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів