Спроба №2: Мейхер чуттєво оголосила, що йде на "Танці з зірками"

17 липня 2020, 13:18

Співачка Надія Мейхер вирішила знову дати лиха закаблукам, позмагавшись на паркеті телешоу "Танці з зірками". Для 38-річної артистки це буде вже друга спроба.

Новиною Надя поділилася в Instagram.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Я невообразимо счастлива снова Танцевать... И особенно приятно, когда приглашают учавствовать в крутейшем шоу “Танці з зірками» #танціззірками ... В глибоком 2006 году я уже принимала участие, но... Тогда так многое не было сказано, пережито, прочувствовано языком тела в танце ... Словно всё заново !!! Но Теперь с богатым жизненным опытом, чувствами, и безмерной любовью к ЕГО Величеству Танцу🖤♥️ Невероятно приятно стать часть команды этого удивительного проекта👍 И я с удовольствием принимаю #танціззіркамиchallenge от Олега Винника @olegg.vynnyk и передаю Санте Димопулос @santadimopulos До встречи в прямых эфирах!!!!♥️♥️💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 @1plus1_ua @tanci1plus1 #танціззірками #надеждамейхер

Публикация от НАДЕЖДА МЕЙХЕР (@nadyameiher) 17 Июл 2020 в 2:23 PDT

Мейхер зізналася, що вже давно мріяла взяти участь у цьому телешоу, і на це в неї цілих три причини.

"Ще навчаючись у школі, я хотіла стати танцівницею та впевнено до цього йшла: виступала у колективах народних танців та мріяла своє життя присвятити саме цьому. Коли мені було 18 років і я почала працювати в колективі "Віа Гра", то час від часу я шкодувала, що покинула свою улюблену справу. Я завжди з радістю приймала учать у пов’язаних із хореографією проектах, адже глибоко в душі я залишалась танцівницею", - цитує зірку пресслужба "1+1".

 
Мейхер вдруге прийде на "телетанці"

Зі слів Надії, у 2006-му році, коли вона вперше була в "Танцях з зірками", вона не встигла розкритися.

"Я знаю, що тоді не розкрилася і не сказала все, що хотіла. Мені тоді просто не вистачило часу на проекті, та й я була іншою. Був інший життєвий досвід, було менше емоційної палітри і внутрішньої глибини. Зараз мені стільки всього хочеться розповісти. Внутрішня недосказаність – це друга причина, чому я мріяла взяти участь у шоу цього року", - зазначила Мейхер.

 
Тепер Надя зібралася розкритися на паркеті на повну

"Третя причина – я артист, який на сцені хоче донести до глядача свій життєвий досвід, цінності, які сформувалися, емоційну глибину. Так, граючи у кіно чи виконуючи пісні, я намагаюсь передати власне ставлення до почуттів та до всієї палітри стосунків. Зараз я хочу вже через мову тіла поділитися власними переживаннями, емоціями. Знаю, що у наших з партнером танцях буде справжня драматургія стосунків, адже ми хочемо надихати людей не тільки танцювати, але й показати, що в житті немає нічого неможливого. У кожного з нас завжди є можливість відкривати у собі таланти, досягати цілей, відкривати своє серце", - заявила вона.

Нагадаємо, Мейхер уже кілька років займається балетом, тож її конкурентам буде непереливки.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от НАДЕЖДА МЕЙХЕР (@nadyameiher) 24 Май 2020 в 7:03 PDT

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів