Мірошниченко розказав, як завдяки дружині схуд на 10 кіло

3 серпня 2020, 17:15

Телеведучий Тимур Мірошниченко похвалився своїм досягненням: за рік йому вдалося схуднути майже на 10 кілограмів. Надихнула його на це звершення дружина Інна.

Про це Тимур розповів у програмі "Зірковий шлях".

 
Тимур скинув майже 10 кілограмів

"Вона є серйозним мотиватором не тільки для мене, а й для багатьох інших людей. Дружина завжди займалася спортом. А після перших пологів, коли народила Мію, почала відразу відновлюватися. І вже через місяць Інна повернулася у ту ж форму, в якій була і до пологів. І, звичайно, коли ти бачиш такий результат, то розумієш, що в цьому є сенс. Причому нічого нереального вона не робила", - зазначив Мірошниченко.

 
Інна - кохана дружина та мотиватор

"Спочатку дружина підсадила мене на планку. Інна почала раніше її виконувати, я приєднався у кінці серпня минулого року. На той момент я важив майже 87 кілограмів. А в січні вже 78. Тобто я скинув майже 10 кілограмів просто завдяки планці і харчуванню", - поділився він.

 
Так телеведучий виглядав минулого літа, до початку свого челенджу

Перед карантином Тимур із Інною придбали абонементи в спортзал, але, зі зрозумілих причин, туди не дійшли. Та це не збило телеведучого з правильної путі.

"Ми багато займалися спортом на карантині в домашніх умовах", - запевнив він.

 
Пара одружена 2 роки

Нагадаємо, в Мірошниченків уже двоє діток: 2-річна Мія та 6-місячний Марко.

 
Інна не вживає рафінованого цукру, м'яса та молока, а в планках стоїть по 7 хвилин. І так, ця жінка півроку тому народила вдруге!
 
Зізнайтеся, тепер вам теж закортіло стати в планку?

Фото з Instagram Тимура та Інни Мірошниченків

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

Мірошниченко через півтора роки після одруження влаштував жінці весільну фотосесію

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів