"Коронавірус - не жарти, він поряд": Фреймут підтвердила, що захворіла на COVID-19

23 серпня 2020, 16:04

Телеведуча Оля Фреймут підтвердила інформацію про те, що захворіла на коронавірус.

Про свій стан вона написала в Instagram та закликала не ігнорувати рекомендації лікарів.

"Друзі, вважаю доречним повідомити вас про те, що я отримала позитивний результат на Covid-19. Коли і де захворіла, не знаю. Зараз я знаходжусь на лікуванні та самоізоляції вдома. Почуваю себе вже краще. Про свій діагноз одразу повідомила усіх контактних осіб. Всі проекти та роботу наразі зупинила", - зазначила Оля.

 
Про стан своїх близьких Оля не повідомила

"Друзі, звертаюсь до вас з проханням - не ігноруйте рекомендації МОЗ, носіть маски, користуйтесь антисептиком, уникайте великих скупчень людей. Будьте вкрай обережними, адже ви можете хворіти безсимптомно. Коронавірус - це не жарти, він поряд", - наголосила Фреймут.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Друзі, вважаю доречним повідомити вас про те, що я отримала позитивний результат на Covid-19. Коли і де захворіла, не знаю. Зараз я знаходжусь на лікуванні та самоізоляції вдома. Почуваю себе вже краще. Про свій діагноз одразу повідомила усіх контактних осіб. Всі проекти та роботу наразі зупинила. Дякую всім за теплі слова підтримки. Нехай береже Вас і Ваші родини Господь. Друзі, звертаюсь до вас з проханням - не ігноруйте рекомендації МОЗ, носіть маски, користуйтесь антисептиком, уникайте великих скупчень людей. Будьте вкрай обережними, адже ви можете хворіти безсимптомно. Коронавірус - це не жарти, він поряд. Будьте здоровими. Бережіть себе та своїх рідних.

Публикация от FreimutOlia (@freimutolia) 23 Авг 2020 в 5:57 PDT

Нагадаємо, буквально кілька днів тому Фреймут відвела до школи менших сина і доньку і була там без маски.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів