Віртуальна доріжка "Золотого глобусу": Сальма Хаєк у червоному, смарагдова зірка "Ферзевого гамбіту" та Джилліан Андерсон з песиком

Понеділок, 1 березня 2021, 11:39

В останній день зими в США відбулася церемонія нагородження премією "Золотий глобус", яку називають репетицією "Оскару".

Цього року через пандемію подію довелося проводити у віртуальному форматі одночасно у двох містах – в Лос-Анджелесі та Нью-Йорку. Але це не завадило номінантам, які перебували у різних куточках світу, вбратися у гарні сукні та костюми.

Деякі зірки все ж таки пройшлися червоним хідником у готелі Беверлі-Хілтон, але більшість позували у себе вдома. 

Ми зібрали найяскравіші образи цьогорічного "Золотого глобусу", тріумфатором якого став серіал "Корона". 

Про усіх переможців премії читайте на сайті "УП.Життя"

Зірка серіалу "Ферзевий гамбіт" та переможниця у номінації "Найкраща жіноча роль у мінісеріалі" Аня Тейлор-Джой обрала смарагдову сукню від Dior. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Law Roach (@luxurylaw)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Kate Hudson (@katehudson)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Gillian Anderson (@gilliana)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от VIOLA DAVIS (@violadavis)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Oscar de la Renta (@oscardelarenta)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Elle Fanning (@ellefanning)

83-річна Джейн Фонда, яка має 4-ри "Золотих глобуси", отримала спеціальну премію Сесіля Б. Де Мілля за видатні заслуги у кінематографі. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Jane Fonda (@janefonda)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Vanity Fair (@vanityfair)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Jamie Lee Curtis (@curtisleejamie)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Matt Sayles (@msayles)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Matt Sayles (@msayles)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ET Canada (@etcanada)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Shira Haas (@shirahaas)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Emma Corrin (@emmalouisecorrin)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Nicole Kidman (@nicolekidman)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от laverne cox (@lavernecox)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Золотий Глобус"-2020: переможці Фенікс і Пітт, червоні Кідман із Йохансон та Лопес із золотим бантом

"Золотий Глобус" 2019: нагороджена Lady Gaga та фотобомби від дівчини з мінералкою

"Золотий глобус"-2018: перемога Мосс та "чорна" червона доріжка


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів