Олена Зеленська в будинку з химерами зустрілася з учасницями проєкту #SVOYA

3 березня 2021, 12:42

Перша леді Олена Зеленська зацікавилася проєктом СВОЯ, в якому 13 українок, різних за етнічним походженням розказали свої історії життя в сучасному суспільстві.

Щоби поспілкуватися з дівчатами, дружина президента запросила їх до будинку з химерами.

"Музою проєкту стала 13-річна Сєлє Гайдар – школярка, українка з африканським корінням. З першим нерозумінням з боку суспільства вона зіткнулася при переході у нову школу. Але знайшла в собі сили та мужність не тільки з розумінням ставитися до різних, не завжди приємних реакцій людей, а й надихнути жінок об’єднатися навколо ідеї висвітлення культурного різноманіття та толерантності у суспільстві", - написала Зеленська у мережі.

 

"Мені дуже імпонує, що учасниці проєкту обрали красу та моду як свій шлях привернення уваги до мультикультурності українського суспільства. СВОЯ – це про лідерство, про голос українок та важливість толерантності у суспільстві", - зазначила Зеленська. На фото з прийомною донькою Маші Гайдар, Сєлє

"Проте героїні проєкту ділилися й іншими, позитивними прикладами своїх історій, які свідчать про толерантність та прийняття кожної людини. Говорили, що приїжджають в Україну по свободу та реалізацію", - додала вона.

 
Колишня журналістка, активістка та політична діячка Маша Гайдар, яка переїхала з Росії
 
Головна редакторка "Української правди" Севгіль Мусаєва, кримська татарка
 
Джазова співачка вірменського походження Лаура Марті
 
Поп-зірка болівійського походження Michelle Andrade
 
Учасниці СВОЯ: Лєра Бруміна, Алевтіна Кахідзе, Мішель Андраде, Зара Гусейнова, Міріам Драгіна, Світлана Панаіотіді, Сєлє Гайдар, Лаура Марті, Севгіль Мусаєва, Маша Гайдар, Кароліна Ашіон, Юлія Цой, Зола Кондур та партнерка проєкту Катя Сільченко, чий бренд любить перша леді

Більше про учасниць проєкту читайте на сайті УП.ЖИТТЯ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів