Фреймут закликала не фотографуватися на похоронах, в лікарні та не робити селфі

15 березня 2021, 11:59

Телеведуча Оля Фреймут радить справжнім леді уникати селфі, не фотографуватися в церкві, лікарні, в чужому будинку без дозволу та не ризикувати життям заради фото.

Про етикет фотографії зірка розказала в своєму Instagram.

"Уникайте селфі, ну хіба ви сама на Говерлі, і вас нікому сфотографувати. Не фотографуйтеся в церкві, під час вистав у театрі, на похороні, в деяких музеях… Не фотографуйтеся на місці аварії і там, де людям погано", - вчить Фреймут.

 
Ну все, дівчата, вже і селфі не можна робити :(

"Якщо в гостях, спитайте дозволу, чи можна виставляти фото з чужого дому. Не фотографуйтеся з тими, хто програє на вашому фоні. Наприклад – ви з макіяжем, а подруга з подряпаним носом; або в місцях, де очевидна бідність присутніх і ваша заможність", - наголошує Оля.

"Не фотографуйтеся в небезпечних місцях – над прірвою, на даху, біля пащі лева. Ризикувати життям заради фото – вульгарно. На дитячих святах чи інших заходах, де працює фотограф, не знімайте все підряд, насолоджуйтесь моментом", - радить Фреймут.

 
Оля поганого не порадить

"Обережно виставляйте фото у лікаря чи з салонів краси. Уникайте світлин, де вам вставляють зуби, вирізають черяк, роблять педикюр чи депілюють ноги. Перш ніж публікувати світлину, подумайте, як на неї відреагує найавторитетніша людина у вашому житті", - підсумувала Оля.

 
фото vogue з instagram фреймут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ось так? Ні-ні-ні": Остапчук із гирею потролив Фреймут

"Масивний животик, складки на спині, целюліт": Фреймут провела інструктаж із підбору гардеро

Не мася і не бубочка: Фреймут повчила, як правильно спілкуватися бу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів