Не мася і не бубочка: Фреймут повчила, як правильно спілкуватися

24 лютого 2021, 14:33

Головна знавчиня етикету Оля Фреймут розказала, як треба спілкуватися з людьми, щоби зберегти гарні відносини та справити нормальне враження.

Не "тикати", не відповідати на повідомлення "ок" та не називати малознайому людину лагідними слівцями – ось основні правила від Фреймут, якими вона поділилася в Instagram.

"Існують правила спілкування, які сприяють вдалій розмові і гарним стосункам. Ось мій етикет: Не "тикайте" при розмові. Краще починати на "Ви". І ця формальність не є показником віку. На "Ви" прийнято звертатися навіть до дітей з 10 років. Потім можна буде перейти на неформальне спілкування, але лише з дозволу", - наголосила Оля.

 
Оля наголосила, що навіть до дітей варто звертатися на "ви"

"Не закінчуйте речення за співрозмовника. Неквапливо вислухайте, дайте можливість пригадати забуте слово. Не відповідайте на повідомлення "Ок". Якщо поспішаєте, напишіть розлогішу відповідь потім. Мені порадили майстерного колориста, але я так до нього і не потрапила. Саме через "ок" з його боку", - зауважила телеведуча.

"Звертайтеся до людини за іменем через кожні 2-3 речення. Повторивши двічі, ми запам’ятаємо, як співрозмовника звати. Звуки імені для нас найприємніші. Не підіймайте теми, в яких співрозмовник некомпетентний. Не треба возвеличуватися на чужій немочі", - радить Фреймут.

 
Фреймут не радить відповідати на повідомлення коротким "ОК"

"Не називайте малознайому, та навіть добре знайому людину, лагідними кличками тварин, явищами природи. Я - Оля, а не сонечко, мася, чи бубочка. Лагідні звертання доречні хіба в діалозі мами і дитинки", - підкреслила Оля.

"Не прибідняйтеся. Якщо ви знайомитеся з людиною, яка вища за вас за соціальним статусом, можливо багатша, ерудованіша, спробуйте триматися на рівних. Якщо у вас немає досягнень, таких як у цієї особи, мовчіть", - повчила Фреймут.

 
Цікаво, як чоловік кличе Олю - сонечком чи бубочкою?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Фреймут повчила, як елегантно плескати в долоньки, та назвала свій улюблений бік

"Знущання": Фреймут спричинила дискусію в мережі майстеркласом із поїдання бургера

Відщипуємо і мастимо: Фреймут повчила дівчат, як їсти хліб у ресторані

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів