У Києві відбувся творчий вечір кінозірки Фанні Ардан. ФОТО

Вівторок, 12 жовтня 2021, 17:22

Зірка світового кіно, французька акторка Фанні Ардан днями побувала у Києві.

Її запросили на відкриття нового творчого проєкту "SOTA CINEMA & THEATRE HUB", у рамках якого 72-річна актриса представила свою режисерську роботу "Химери, яких немає", поспілкувалася з колегами, шанувальниками та студентами.


"Коли я працюю у театрі чи знімаюся у кіно, я не бачу глядача і немов знаходжуся в темному герметичному кубі. Промінь світла з’являється лише тоді, коли хтось каже, що знає мене, мою творчість. Ці два дні в Києві стали справжнім світлом – ваші запитання, обговорення стрічки та виступ студентів були незабутніми", - сказала Ардан.

 
Продюсер Олег Кохан запросив Фанні Ардан до столиці 

"Якщо б я могла залишитися тут ще ненадовго і насолоджуватися цим спілкуванням і неймовірним видом на Дніпро з мого вікна, я була б щасливою", – додала француженка.

 
Олег Кохан, Олексій Тарасов, Фанні Ардан та Ольга Коротяєва 
 
Наталія Ворожбит, Олексій Тарасов і Валерія Толочіна 

Під час дискусії Фанні Ардан часто підкреслювала своє життєве кредо - толерантне ставлення до людей, та нагадала про найважливішу пораду свого батька, якій вона навчила своїх доньок – менше говорити про політику, ніколи не вчити інших життю, а головне – ніколи не зраджувати внутрішню свободу.

 
Сурен Балаян з дружиною 
 
Костянтин Дорошенко
 
Сергій Роголь
 
Андрій Алфьоров 
 
Вінсент Амурський з дружиною
 
Головна редакторка "Української правди" Севгіль Мусаєва та засновниця "Місто-сад", депутатка Київради Євгенія Кулеба теж познайомилися з зіркою кіно 
 
Піарник Олексій Прищепа 
 
 Бізнесмен Олег Рижов навіть автограф отримав 
 
Олег Кохан провів для Фанні Ардан екскурсію Софією Київською 
 
Актрисі сподобалася українська столиця і те, як її тут прийняли 
фото надані пресслужбою 


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів