"Якщо не подобається, на*** з моєї сторінки": екс Лорак "вибачився" за лайку дочки

4 листопада 2021, 09:32

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, Мурат Налчаджиоглу прокоментував відео, на якому його донька Софія вилаялась під час екстремальних розваг.

У своєму Instagram Мурат "вибачився" перед "ідеальним людьми" за емоційність і справжність доньки, пообіцяв купити "рожеві окуляри" та запевнив, що зробив Сонік зауваження.

"Звичайно, "перепрошую" за те, що 10-річна дівчинка на емоціях висловилася нецензурною лексикою, що сильно ранило вашу ніжну психіку! Ми від усього серця вибачаємося за свободу наших емоцій!", - заявив Мурат.

 
Після поширення скандального відео у ЗМІ, Мурат видалив його, а потім знову запостив зі своїм так званим вибаченням

"У той момент, як сучасний світ настільки пропагує нецензурну культуру в медіа і в кожній другій пісні! А наші діти на це дивляться і вбирають! Ми живемо справжнім життям і проводимо чудово канікули з коханою донькою! Вибачте, "ідеальні люди"! Якщо вам щось не подобається, прошу на... з моєї сторінки! І займайтеся вихованням своїх дітей", - наголосив він.

"P.S: Коли я переглянув це відео, я сам зробив зауваження своїй доньці і видалив його, я не думав що з цього можна навіть зробити новини. Вибачте, ми забули рожеві окуляри вдома, а показуємо вам справжнє життя! Завтра обов'язково їх купимо і зробимо відео яке ви хочете бачити", - пообіцяв Налчаджиоглу.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от muratnalcaoglu (@muratnalca)

Як відомо, дочка Лорак Софія проводить канікули разом із батьком, його дівчиною та її донькою у Буковелі.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів