Шон Пенн про Зеленського: Я став свідком нової для сучасного світу мужності, гідності та любові

6 березня 2022, 11:52

Американський актор і режисер Шон Пенн, який бачив війну в Україні на власні очі і повертався додому через польський кордон разом із біженцями, поділився враженнями від зустрічі з президентом Володимиром Зеленським.

В інтерв’ю CNN Пенн зазначив, що був уражений та зворушений українським народом і його лідером.

Актор бачився з Зеленським і за день до війни і 24-го лютого, у день початку війни.

"Я не певен, чи він знав, що був народжений для цього. Але очевидно, що я став свідком нової для сучасного світу відваги, гідності, любові і того, як він об’єднав всю країну. Я був нескінченно вражений і зворушений ним, і наляканий за нього і за Україну", - зауважив актор і додав, що путін лише посприяв цьому.


 
Пенн, який знімає документальний фільм про Україну "Зима у вогні", зізнався, що радіє досвіду, який отримав при переході кордону разом з українськими біженцями і бачив усе на власні очі

Пенн також наголосив, що був вражений тим, як українці об’єдналися у боротьбі проти росії, і закликав Америку допомагати.

"Українці борються за своє життя і будуть продовжувати боротися за своє життя, і я відчуваю, що ми, американці, падаємо зі скелі, вершиною якої є наш прапор, який уособлює всі наші найкращі мрії… Я не знаю відповідей. Я не знаю, чи призведе до ядерної війни закриття неба. Але я знаю, що ми повинні інвестувати все, що маємо, щоби підтримати український народ і підтримати президента Зеленського, інакше у нас не залишиться спогадів про те, якою була Америка", - зазначив Пенн.

Нагадаємо, раніше актор вже казав, що Зеленський і українці – це нові історичні символи мужності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Света на свете чуть больше, чем тьмы": Макаревич заспівав у прямому ефірі на українському ТБ

Стіві Вандер: Україна в битві за душу світу

Пірс Броснан закликав припинити війну з Україною: Де ваша людяність?

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів