"У вас колись забирали дім?": Птушкін розповів, як був змушений поїхати з рідного Луганська та про "всі ці 8 років"

12 березня 2022, 10:14

Триває 17-ий день повномасштабної війни в Україні, та найактуальнішим питанням серед росіян залишається: "Де ви були ці 8 років (поки Донбас бомбили - ред..)?".

Блогер та мандрівник Антон Птушкін, який народився в Луганську, спробував дати на нього відповідь. У відео в Instagram Антон розказав, як колись його змусили залишити власний дім, та закликав людей більше мандрувати, щоби бачити світ своїми очима.

"Це буде перше відео, де я спершу попрошу вас не підписатися, а відписатися... Знаю, що багато з вас вже відписалися, адже я переживав схоже у 2014-ому році. Коли цілі сім'ї просто сварилися через обговорювання питання. Зараз відбувається те саме. Але я залишаюся собою. Я не змінився. Я хотів би поспілкуватися, щоби відповісти на запитання, яке хвилює вас найбільше. Це запитання: "Де я був всі ці 8 років", - звернувся Птушкін до підписників.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Anton Ptushkin (@ptuxerman)


 
Антон народився та виріс у Луганську
 
У 2014 році через вторгнення російських окупантів Птушкіну довелося залишити свій дім

Нагадаємо, раніше найвідоміші українські блогери на чолі з Антоном Птушкіним, Олексієм Дурнєвим, Володимиром Дантесом та Сашею Чістовою записали відео, в якому звернулися до своїх російських колег. У ролику блогери намагаються донести до росіян правду, яка є набагато страшнішою за вимкнення ApplePay та Spotify.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів