"Шизофренія та ї*анутість: Комаровський у розмові з Гордоном поставив "діагноз" путіну

15 березня 2022, 14:15

Журналіст Дмитро Гордон поспілкувався з медійним лікарем-педіатром Євгенієм Комаровським, який зустрів початок війни у рідному Харкові.

В інтерв’ю своєму "лисому другові" Комаровський, зокрема, поміркував про психічні розлади путіна.

"У нашому головному персонажі водночас поєдналися шизофренія та є*анутість, тому ми не зможемо спрогнозувати кінцевий результат. Не можна виключати той факт, що пів року тому путіну висунули діагноз онкології, і він вирішив піти на той світ, забравши із собою велику кількість людей", - припустив лікар.

Євген також зазначив, що поки існуватиме авторитарний режим, де один шизофренік може понад 20 років мати владу, в його мозку повністю стирається адекватна картина світу. Це загрожує всьому людству, особливо якщо в нього є ядерна зброя.


 
У ї*анутості путіна ніхто і не сумнівався

Гордон також згадав і про коронавірус, який відійшов на другий план на тлі подій війни.

"Тут мова йде про біологічні процеси. Дуже високий рівень стресу мобілізує імунну систему. Але коли вас оточує багато загроз, то ви фокусуєтеся га головному", - зазначив Комаровський.

Надаємо, раніше високопоставлені члени розвідувального альянсу "Five Eyes" зробили висновки, що президент росії володимир путін має розлади мозку, спричинені деменцією, хворобою Паркінсона або так званою "стероїдною люттю", котра є результатом лікування від раку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Данилко розповів Гордону про путіна: "Я б його застрілив"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів