"Маємо зібрати себе до купи і жити": Денисенко викладатиме українську онлайн

— Середа, 23 березня 2022, 13:30

Під час війни багатьом артистам довелося змінити сферу діяльності, аби допомогти країні швидше здобути перемогу. Співаки взяли до рук зброю, а телеведучі і актриси стали волонтерками й кухарками.

Акторка Наталка Денисенко, в свою чергу, вирішила скористатися набутими знаннями у царині філології і запустити онлайн-курси з української мови.

Про це зірка повідомила у пості в Instagram.

"У мене немає іншого варіанту ніж перемога. Тепер ми всі знаємо що насправді цінно… Все розтануло як сніг під сонцем… Життя розділилось на до і після… Скажу чесно, я завмерла… Я не можу жити… Але я розумію, що якщо я - Українка, я маю бути сильною як ЗСУ, як Маріупольці, як наші волонтери, як всі наші жінки… Ми маємо зібрати себе до купи і ЖИТИ!!!", - наголосила Денисенко.
 
Поки чоловік Наталаки актор Андрій Федінчик служить у теробороні Житомира, жінка вирішила теж допомагати своїй країні
"Я постійно думаю про те, що я можу зробити зараз для своєї країни… Адже по суті, то яка з мене користь зараз, з актриси? Зараз те, що я робила, здається настільки неважливим... Але у мене є знання, якими я готова ділитися!", - повідомила Наталка.
Акторка оголосила, що проведе на сторінці в Instagram прямий ефір, який буде вступним до невеличкого імпровізованого безкоштовного курсу "Я можу говорити Українською".
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Natalka Denisenko 🇺🇦 (@natalka_denisenko)

"Деякий час я викладала "Техніку Мови" на акторських курсах, тому у мене є невеличкий план допомоги тим, хто хоче спілкуватися в побуті українською. Як зробити плавний та лагідний перехід, як поліпшити дикцію і запас слів тощо. Я маю ці знання, а також буду запрошувати експертів, які ще більш освічені в цьому питанні. Наша мова - наша лагідна зброя, наша гордість, наша сила!", - затвердила Денисенко.
Нагадаємо, раніше YouTube-блогер Олексій Дурнєв закликав носіїв української мови допомогти російськомовним громадянам здобути знання в цій царині.

Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів