"Перевершили самі себе": Падалко розповіла, що думає про українців

28 березня 2022, 14:45

Телеведуча Марічка Падалко зізналася, що відчуває гордість за свій народ та пишається тим, що війна проявила найкращі якості в українцях.

Про це вона розповіла у своєму Instagram.

Пост-зізнання телеведуча почала з історії про знайомого американця. Той у розмові із чоловіком Падалко, депутатом Єгором Соболєвим зізнався, що заздрить українцям.

"Я думаю, як би жорстоко це не звучало, нам є в чому заздрити. Більшість людей в західному світі ніколи не переживала такі емоції, ніколи так не боролася, ніколи не відчувала таку любов до Батьківщини, ніколи так не любила своїх рідних, свої міста, своїх захисників і ніколи не відчувала такого братерства", – пише вона.


 
фото instagram марічка Падалко

"Дуже боляче, що це все такою ціною. Але... ще пів року тому здавалося, що у разі великої війни ми всі посиплемося, втомлені ковідом, локдаунами і внутрішніми чварами. Але коли настав час, ми змогли самі себе перевершити", – вважає ведуча.

Падалко впевнена, що ми обов’язково переможемо.

"Як би складно і виснажливо не було. Інакше не може бути. Навіть думки такої не припускаю... Маріуполь, Чернігів, Ізюм, Бердянськ – з Вами вся Україна. А мої всі думки й переживання – в Ірпені. Боже, бережи всіх наших захисників", – підсумувала Падалко.

 
Марічка разом із колегами продовжує працювати й виходити в ефір

Нагадаємо, раніше у любові до України вкотре зізнавалася акторка Наталка Денісенко, яка зголосилася викладати українську мову онлайн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів