Цибульська розказала про свій виїзд із Києва та про племінницю, що народилася під бомбами

3 квітня 2022, 12:20

Співачка Оля Цибульська розповіла, як виїжджала з чоловіком та сином Нестором із Києва, боячись, що їхню машину розстріляють російські окупанти. Батьки артистки кілька днів пробули без зв'язку під обстрілами в Ірпені, і так само під обстрілами дружина Олиного брата народила дитину.

Зараз близькі Цибульської вже у відносній безпеці, і вона змогла поговорити про це з "Зірковим шляхом".

"Ми провели три ночі в підвалі, в підземному паркінгу, і третю ніч Нестор не зміг узагалі заснути, він ходив по парковці серед людей, його трясло так постійно, він питав, чому в нас стріляють, чому путін убиває людей, чому танки, чому ракети, чому сирени, і я не могла нічого йому відповісти. В мене немає відповіді на ці запитання. Окрім того, що це просто диявол, нечисть якась", - розказала співачка.

 
Нестору, синові Олі, 7 років
фото з instagram цибульської

"І він не заснув, і ми зранку просто вийшли, на нашій вулиці були танки, вони їздили, і буквально в кварталі від нашого будинку переїхали автомобіль із чоловіком танком. І ми зайшли в квартиру, я взяла рюкзак, поклала туди Нестора книжку, спортивний костюм, одну іграшку, його зуби молочні, які в мене як діаманти лежать удома, документи, і ми просто поїхали", - пригадала Оля.

Зірка зізналася, що їхати було дуже страшно, оскільки вже повідомляли про обстріли з боку Житомирської траси.

"...Я дуже боялась, що ми можемо виїхати на машині, і нас можуть зупинити і розстріляти нашу машину з дитиною. Найбільше боялася за Нестора. Що він це може побачити і пережити", - поділилася вона.

Зі слів Цибульської, зараз вона намагається говорити з рідними про хороше. На думку співачки, страшно не лише те, що відбувається зараз, а і коли життя "ставиться на паузу", і люди перестають його жити.

 
Співачка з родиною перші дні війни провела в Києві

"У мене народилася племінниця, брата дружина теж під обстрілами, під бомбами в Броварах народила нам маленьку Іванку. Так що ми тішимося племінницею, обіймаємо дітей і віримо в перемогу", - наголосила Оля.

"Я коли слухаю ці записи розмов військових зі своїми рідними, коли вони розказують, як ґвалтували когось, як зайшли в чийсь дім і забрали пральну машинку, "я тобі знайшов кроси", коли ця вся мова пересипана матюками, я розумію, що там немає якоїсь душі. Там нічого немає", - сказала співачка.

"І я би дуже хотіла, щоби ми про це пам'ятали. Щоби дуже багато поколінь українців про це пам'ятали. І щоби українці пишалися собою. І мали таку гордість українську. Правильну, з великої, максимальної поваги до себе, до всіх людей, із якими ми живемо, до того, що ми пройшли, що ми пережили. Щоби ми настільки це пам'ятали, щоби більше ніяка скотина на нашу землю не могла собі дозволити прийти і робити те, що робиться зараз", - зазначила вона.

 
Оля з мамою

На думку Цибульської, мовчання росіян про війну - це теж її підтримка, і після перемоги вона не хоче їх ні бачити, ні чути.

"Найстрашніше для мене було, коли мовчали наші ж артисти. Українці, які там працювали, починаючи з 2014-го року, їздили туди з гастролями, з концертами і розказували, що, бл...дь, "голубі міра"... Ані Лорак... "ми - голубі міра". Ну які ви голубі міра, про що йде мова?", - наголосила виконавиця.

"Коли аналізувати ці інтерв'ю, які з'являлися, було відчуття наче "ну, десь стріляють десь там на сході, чиїсь будинки, але зараз якось воно вирішиться, і я і вас люблю, і вас, і вас". Тобто було намагання сісти однією жопою на два стільчики. Але коли це почалося так повномасштабно на всю державу, вмирати діти почали з першого дня, і коли ти досі мовчиш і ховаєш язик кудись... Регіна Тодоренко, яка викладала розбір гардеробу - ну як це можливо?", - обурилася Оля.

"Поміняти свою кар'єру, як Регіна Тодоренко, на обстріляних родичів у Одесі? Я не знаю, що має бути в голові. Я розумію, що вона при надії, але тим більше, коли в тобі життя, в тобі твоя дитина, як ти можеш мовчати?", - запитала вона.

Нагадаємо, Регіна днями пожалілася психологу на те, як тривожиться за батьків, коли натомість їй кортить світитися і дарувати любов.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Федишин показала, де ховається із дітьми від обстрілів

"Я думав, всі жахи закінчилися у Другій cвітовій": Кондратюк розповів про попадання ракети у його будинок

"Дуже хочеться начистити їм пику": Астаф’єва засудила Лорак і Тодоренко за мовчання. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів