"Кортить світитися і дарувати любов": Тодоренко пожалілася психологу, як тривожиться через батьків у Одесі

31 березня 2022, 16:59

Телеведуча Регіна Тодоренко, яка жодного разу від початку війни не висловила свою позицію з приводу агресії росії проти України, переживає через хейт у мережі та незгоду всередині родини. А ще вона тривожиться за батьків, які залишаються в Одесі.

Про це Тодоренко поговорила з психологинею у випуску "Пятница с Региной".

Звісно ж, ні телеведуча, ні її гостя жодного разу не вимовили "війна", воліючи вживати слова на кшталт "криза", "ситуація", "події" тощо.

 
Регіна вирішила порадитися з психологинею з приводу "ситуації" в Україні
фото з instagram

"Зараз такий важливий момент, коли починаються конфлікти з близькими, надто коли у вас у нинішніх реаліях, у нинішніх діях, нинішній політичній ситуації різні точки зору. В сім'ях різні точки зору. Розходяться пари. Люди не можуть домовитися, живучи в різних країнах. І ось це страшно, що за збігом обставин ти втрачаєш друзів, котрі були тобі друзями. Ви ж були друзями, як же так?! Дружили 10, 15 років... Брати-сестри просто одне одному не телефонують", - побідкалася Регіна.

"Чи варто взагалі говорити в сім'ї свою політичну позицію, обговорювати її? Бо в нас із Владом зараз... ми зрозуміли, що нам важко прийти до консенсусу, ми з ним у різних становищах абсолютно. І позиції в нас не в усьому збігаються. Ми наклали вето на будь-які політичні розмови, тому що це руйнує нашу сім'ю, а ми дуже хочемо згуртуватися, ми дуже хочемо бути разом і надалі, та кохати одне одного як в обітниці - в радості, в хворобі і в бідності, і в кризі, і в усьому іншому", - наголосила вона.

 
Цікаво, в чому не збіглися позиції Регіни та Влада

Коли мова зайшла про те, що зараз багатьом людям важко чомусь радіти, Тодоренко навела історію своєї подруги, яка народила дитину, але на момент пологів дідуся малюка "забрали служити, не з власної волі, а зобов'язали служити".

"Я при надії, в мене такий благосний стан, коли хочеться лише ходити та радіти. Ну ще плюс гормональна складова. Мені кортить світитися. І я відчуваю, що хочеться дарувати любов, радість, транслювати її. Але коли я розумію, які події, припустимо, відбуваються в Одесі, я починаю тривожитися. Мої батьки там. Мені дуже складно. Хоча вони в мене запеклі дикі оптимісти, вони мене веселять, вони намагаються бути в адекватному стані для мене, бо розуміють, що мене треба берегти", - поділилася телеведуча, яка чекає на другу дитину.

"Мені від цього плакати хочеться. Рівень моєї тривоги не знижується. Спокій не налагоджується", - пожалілася вона.

 
Регіна з мамою. Батьки телеведучої зараз в Одесі

Психологиня порадила під час спілкування з рідними обривати всі розмови, котрі можуть вилитися в конфлікт, однією фразою, мовляв, я тебе люблю, ти мені близька людина, що би не сталося.

"Так закінчилася наша остання розмова з братом. Незважаючи ні на що, я говорю, ми просто більше це не обговорюватимемо, я тебе люблю", - розказала Тодоренко.

Нагадаємо, в день, коли російські загарбники обстріляли пологовий будинок у Маріуполі, вагітна Тодоренко влаштувала в своєму Instagram розбір гардеробу.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Приїзд організуємо": Осадча запропонувала вагітній Тодоренко народжувати в бомбосховищі

Тодоренко згадала Зеленського на корпоративах, розплакалася і помріяла про "об'єднання" України та Росії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів