"Неможливо пояснити дітям, чому їхні будинки бомблять": Різатдінова згадала загиблу 11-річну гімнастку та звернулася до росіян

3 квітня 2022, 11:29

С початку збройної агресії в Україні постраждали майже 400 дітей153 з яких назавжди пішли з життя.

Чемпіонка світу із художньої гімнастики Ганна Різатдінова згадала загиблу 11-річну гімнастку з Маріуполя та закликала росіян вберегти дітей війни.

"Сьогодні мій син вперше за цей місяць пекла запитав мене: "мамо, коли ми поїдемо додому, до Києва?". Мені було важко підібрати слова", - зізналася Ганна.

За словами гімнастки, вона спробувала ухилитися від відповіді, адже її 4-річний син Рома навряд чи зрозуміє тлумачення слова "війна".

 
Ганна виховує 4-річного сина Рому

"Рома заплакав і почав кричати, що дуже хоче додому, в свою кімнату, в своє ліжко, до своїх іграшок, у дитсадок... Я пригорнула його і сказала, що незабаром ми повернемося додому! В нашу улюблену Україну! Хоча, чесно кажучи, не знаю коли це відбудеться", - розказала вона.

"Неможливо пояснити дітям, чому вже більше місяця їхні домівки та дитячі майданчики бомблять. Діти не зрозуміють, від чого їх рятувати, адже вони мешкали у вільній та гарній країні", - зазначила Різатдінова.

 
Ганні довелося сказати малому, що вони тимчсово вирушили у мандрівку, але незабаром повернуться

"Кожного разу, коли ви хочете лише ПОДУМАТИ про те, що дії вашого президента є правильними, будь ласка, згадайте янгола, який вже не з нами, Катрусю Дяченко, гімнастку з Маріуполя, яка пішла з життя 10.03.2022 під час обвалу будинку, коли туди потрапили ворожі боєприпаси...", - звернулася Ганна до росіян.

Нагадамо, раніше Різатдінова розкритикувала росію через використання у пропаганді дітей і молодих спортсменів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Віктор Павлік втілив у співі свій смуток через вимушену розлуку з дружиною та молодшим сином

Співачка Санта Дімопулос розповіла, куди виїхала з України


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів