"Це політичне зґвалтування": Різатдінова розкритикувала росію за використання дітей у пропаганді

21 березня 2022, 12:00

Чемпіонка світу із художньої гімнастики Ганна Різатдінова розкритикувала росію через використання у пропаганді дітей і молодих спортсменів.

Окремий пост вона виклала в Instagram.

У ньому Ганна розповіла про історію відновлення Олімпійських ігор у їхньому сучасному вигляді. Первинний задум тих змагань якраз і полягав в аполітичності спорту.

За словами Різатдінової, така ідея провалилася під час правління Гітлера в Німеччині, який використовував дітей в пропаганді ідеології Третього Райху. З його режимом, спортсменка порівнює і російську пропаганду сьогодення.


 
Різатдінова має власну школу гімнастики і сама працює тренером

"Це схоже на бенкет під час чуми. Як можна влаштовувати свята, коли в Україні ваші вбивають невинних людей…І після цього ви хочете сказати, що "спорт поза політикою"?",– говорить вона під низкою фото, серед яких юні спортсмени позують із нашивками "Z" на уніформах.

"Використовувати дітей у пропаганді будь-чого – це так низько. Адже вони не розуміють, що пропагують. Виходить – політичне зґвалтування. Інша справа дорослі спортсмени… Але ви хоч розумієте, що означає ваш символ "Z"? Ви не "Zа перемогу", ви – "Zа геноцид в Україні", – підсумувала вона.

У пості Різатдінова наголосила, що вона сама мати й ніколи б не дозволила своїй дитині брати участь у подібному. Вона також закликала російських тренерів та батьків не нав’язувати дітям власну позицію.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Anna Rizatdinova (@anna_rizatdinova)

Нагадаємо, російські спортсмени брали участь у концерті в Лужниках, під час якого президент путін виступив у пуховику за півтора мільйона рублів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів