"Ніхто не має права засуджувати ваші дії": Зорій закликала жінок не соромитися через виїзд із країни

9 квітня 2022, 14:56

Телеведуча і дружина міністра оборони Олексія Резнікова, Юлія Зорій обурилася через те, що люди засуджують інших за виїзд із країни.

У своєму Instagram вона написала пост, у якому закликала жінок не соромитися свого страху за себе і дітей та не соромити інших за цей страх.

"Мені дуже боляче читати звинувачення одних жінок до інших. За те, що хтось виїхав і вивіз себе і своїх дітей у безпечне місце. "Чому тобі не соромно? От ти виїхала зі своїми, а я лишилася тут з дітьми! Бо це моя земля. Бо я не боягузка!". Скажіть мені відверто, а чому має бути соромно мамі за те, що їй страшно за своїх дітей?.

 
Юлія звернулася до українок із проханням не сваритися у ці важки часи
фото з instagram

Чому їй має бути соромно за те, що вона рятує своїх дітей? Рятує їхнє життя і психіку (яка і так уже постраждала, навіть якщо люди виїхали на самому початку війни, і діти чули вибухи десь далеко, наприклад). Ви думаєте, дитячій вразливій психіці цього недостатньо? Чи діти не надтонко відчувають психологічний стан батьків/мами і це вже дуже сильний удар для них? 5-річна донька моєї подруги посивіла у мене на очах за 3 дні… Хоча виглядала спокійною, гралася. А що коїлося в тій маленькій голівці, мені страшно навіть уявити…", - написала Зорій.

"Прийняли ви рішення залишилися чи поїхати - це лише ваш вибір. Ніхто не має права засуджувати ваші дії. (Окрім, звичайно, прямої небезпеки, коли є безпосередня загроза вашому життю і життю ваших дітей, коли вас наполегливо просять евакуюватися, щоб врятувати)", - наголосила Юлія.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Юлия Зорий (@yulia_zoriy)

Нагадаємо, нещодавно блогерка Таня Пренткович закликала не розводити чвари і допомагати одне одному.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Гнобити себе – шлях в нікуди": Бабкіна зізналася, що відчувала, коли виїхала із чоловіком з України

"У рідному підвалі було спокійніше": Крук розказала, як проїхала 6 країн за 8 днів

Камінська зізналася, куди виїхала з України та що відчуває

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів