Раміна обурилася чуткам про переїзд до Австрії: Вас ще не підзаї*ало?

12 квітня 2022, 10:10

Блогерка Раміна Есхакзай, яка кількома тижнями раніше поїхала закордон, щоби евакуювати свою матір з Києва, отримала дозвіл на проживання в Австрії.

Після оголошення останньої новини підписники звинуватили Раміну у зраді, на що блогерка відкрито відповіла у сторіс в Instagram.

"Стосовно Австрії. Коли ми перетнули кордон, перше, що в нас запитали, чи будемо ми тут більше або менш ніж два дні. Ми сказали, що більше. І нам відповіли, що якщо ми перебуваємо тут більше цього терміну, необхідно обов'язково зареєструватися", - проіноформувала Раміна.

 
Раміна повідомила, що отримала посвідку на проживання в Австрії
скріншот зі сторіс instagram raminalalala

Блогерка наголосила, що підписники абсолютно не праві в тому, що звинувачують її у нібито переїзді до Австрії.

"Чесно, вас ще не підзаї*ало доколупуватися до мене з будь-якого приводу. Я не знаю, звідки у вас є стільки часу та енергії, тому що потім, коли вас запитають "чим ви займалися впродовж війни?", то ви відповісте "а я зайо*ував Раміну, а я обговорював її, поки інші займалися справами", - зазначила Есхакзай.

 
Раміна повідомила, що не збирається переїжджати до Австрії

Раміна також зазначила, що якби вона поїхала в Австрію чекати припинення війни або почала б будувати своє життя, то вона б обов'язково про це повідомила.

Для підписників, які вважають Раміну зрадницею, блогерка пояснила, що ж таке ВНЖ (посвідка на постійне проживання - ред.).

"В Австрії ВНЖ - це картка тимчасового прихистку. Ця картка надається всім, хто просить тимчасового прихистку. Для українців діє окреме правило: повертатися на батьківщину можна, літати над Європою також можна. Ви боїтеся, що я не повернуся. Не дочекаєтесь, повернуся", - наголосила вона.

 
Блогерка потроллила своїх хейтерів через необізнаність та звинуваченння її у зраді

Нагадаємо, раніше Есхакзай закликала не вестися на маніпуляції політиків та не нав'язувати свої погляди стосовно мови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Мішина дорікнула українкам за чвари в мережі

Собчак прокоментувала приписане їй громадянство Ізраїлю. ВІДЕО

"Хочу економити по максимуму": Саша Бо розказала, чому переїхала з Відня в Будапешт

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів