"Ми все - Україна": Раміна закликала не ділити людей за мовною ознакою

29 березня 2022, 16:00

Блогерка Раміна Есхакзай вирішила підняти питання стосовно мовної ситуації в Україні.

У відеозверненні Есхакзай закликала не вестися на маніпуляції політиків та не нав'язувати свої погляди стосовно мови.

"Я не розумію, чому у вас виникло питання з приводу знання української мови. Я не розумію, чому ви йдете на ці маніпуляції, якими займалися політики. Ви знаєте, вони завжди маніпулюють тим, що болить. Вони хочуть урвати собі більше голосів тим, що викликають у людей емоції", - розповіла Раміна.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ramina Eshakzai (@raminalalala)

Блогерка також зазначила, що мова, віра та релігія вже давно є тригерами для людей.

"Коли ви починаєте ділити людей на схід України, захід України... Ми все - Україна. Це наша єдина держава. Так, коли живеш в Україні треба знати мову, треба гарно писати українською. Але не можна ділити людей на хороших і поганих, тих, хто спілкується українською і не спілкується нею", - наголосила Раміна.

 
Раміна спілкується як українською, так і російською мовами

"Всі ми хочемо миру. Те, що ми будемо між собою сперечатися і казати, що якщо ти зі Сходу, то ти більш винний у війні. А якщо ти на Заході, то ти більше українець. Це лицемірство. Ось ці люди, які сіють ворожнечу, вони українською мовою співпрацюють з окупантами", - затвердила Есхакзай.

За словами Раміни, коли їй "тичуть", що вона погана, вона не відчуває себе українкою.

 
Свої інтерв'ю блогерка веде українською

"Я не хочу говорити українською мовою. В мене такий психотип, коли кажуть, що я погана, коли мене гноблять, я не стану краще. Якщо ви хочете, щоб люди змінилися, треба з ними добре спілкуватися і не насаджувати якісь свої бажання. А зробити так, щоби вони самі захотіли перейти на українську, або частково перейти. Це все треба робити з благими намірами", - підсумувала Есхакзай.

Нагадаємо, раніше блогер Олексій Дурнєв, який почав розмовляти українською, закликав носіїв солов'їної мови не виправляти, а навпаки, підтримувати менш освічених громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Мішина дорікнула українкам за чвари в мережі

"Потрібен мир, друзі, а не смерть ворогам": син Повалій із росії закликав не ненавидіти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів