"На другий день війни я вже стояв із автоматом": Добринін відповів на хейт через тимчасовий від'їзд на захід країни

19 квітня 2022, 11:27

Телеведучий та блогер Микита Добринін зізнався, що зараз із розумінням ставиться до хейту на свою адресу, адже всі українці зараз перебувають у страшному стресі.

Та все ж він вирішив пояснити, чому тимчасово залишив службу в територіальній обороні, щоби перевезти на захід країни дружину Дашу Квіткову та маленького сина.

Микита та Даша дистанційно поспілкувалися з програмою "Зірковий шлях".

"На другий день війни я вже стояв із автоматом. Дружина - звичайно, сльози, звочайно, прохання бути вдома біля дитини. І це той момент, коли ти розриваєшся між адекватними людськими думками, що ти потрібний сім'ї, тобі потрібно захищати дружину, тобі потрібно захищати дитину, але ти розумієш, що захист потрібний якраз за зброєю в руках", - пригадав Микита.


 
Микиту критикували в мережі через те, що він тимчасово полишив службу в ТрО та повіз Дашу на захід країни
фото з instagram добриніна

До війни подружжя мешкало коло аеропорту Жуляни, в нещодавно придбаному будинку. Спочатку вони перебралися до батьків Квіткової, і "перший місяць самого пекла" пробули в Київській області.

Так само, як і Добринін, у ТрО служили батько та брат Даші. Згодом чоловіки вирішили таки відвезти жінок та дітей на захід, просто поставивши тих перед фактом.

"Ми кожен день бачили в той момент, коли я перевозив дружину на захід, розстріляні машини, розстріляних чоловіків, дівчат і дітей. Можливо, є на світі чоловіки, які готові пустити свою сім'ю на трасу під кулі. Я, на щастя, не з тих чоловіків. Тому я відвіз самостійно свою сім'ю і лише тоді, коли я впевнився, що моя сім'я в безпеці, їм є де жити, я зміг спокійно повернутися", - пояснив Микита.

Як відомо, зараз зірка знову в теробороні Києва.

 

"Із одного боку я ним дуже-дуже пишаюся. З іншого, моє серце розривається, бо я його не бачу, я не знаю, що з ним, і я не сплю ночами. Бо він стоїть на чергуванні саме вночі і він патрулює ліс. У мене серце не місці, бо це мій чоловік, це батько моєї дитини, нашого сина... Тож, із одного боку, це круто, що він пішов захищати, а з іншого, я просто кожен день, кожну хвилиночку, кожну секундочку за нього хвилююся, бо я не розумію, що може статися просто зараз", - розказала Квіткова.

Почуття особистої безпеки в Даші теж досі нема. З її слів, її та рідних лікають навіть звуки дощу або гуркіт бойлера.

"Ми досі спимо в одязі, наші дітки сплять в одязі, і вночі ми відставляємо ліжечка діток подалі від вікон або взагалі витягуємо їх... коли працює правило двох стін, щоби вони взагалі не спали коло вікон, в кімнаті з вікнами", - зізналася блогерка.

Як відомо, первісткові Добриніна та Квіткової, Леву вже 9 місяців. Микита дуже сподівається, що на той час, як малюк зробить свої перші кроки, вони вже будуть разом.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Ми всі стали героями небажаного сюжету": Добринін закликав українців поважати один одного

"Тиняємося у чужому місті": Квіткова поділилася почуттями після місяця війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів