"Все відбудуємо": "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" заспівали на тлі зруйнованого Ірпеня. ВІДЕО

21 квітня 2022, 10:35

Учасники гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" зворушили мережу виступом в місті-герої Ірпені, де в січні розпочався їхній всеукраїнський тур.

Музиканти Сергій Танчинець та Олексій Бережний виконали гімн-маніфест "Вільні Люди" на тлі зруйнованого та обгорілого Центрального будинку культури.

"Я відчував особливо щемливі почуття, коли з Олексієм грав "Вільні Люди" біля зруйнованого концертного майданчика. Саме з нього починалася велика концертна історія нашого гурту цього року. І за першої ж можливості, ми вирішили зіграти у звільненому від окупантів місті, бо це символічно і надзвичайно важливо", - розказав Танчинець.

"Сьогодні, ми біля фізично знищенної будівлі, але дух українського народу їм ніколи не зламати! Ми все відбудуємо. Бо культура покликана об‘єднувати людей та нації" - наголосив він.

 
У січні цього року саме з Ірпіня розпочався всеукраїнський тур на 100 міст у підтримку однойменного альбому "Вільні Люди", фінал, якого мав відбутись на День Незалежності на НСК "Олімпійський"

Нагадаємо, раніше співачка Злата Огнєвіч, музикант Олег Скрипка та гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" дали концерт у бомбосховищі, де заспівали для захисників України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Христина Соловій присвятила пісню захисникам ЗСУ

Melovin написав пісню, присвячену останнім подіям в Україні.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів