"Безвідповідальний довбо*б": соліст "Нервы" розкаявся, що до війни був байдужий до подій в Україні

21 квітня 2022, 12:50

Уродженець Донецької області, вокаліст гурту "Нервы" Євген Мільковський, який з перших днів війни припинив свою діяльність в рф, висловив своє ставлення до політики.

В інтерв'ю для holod.media співак розкаявся, що колись був байдужий до подій в рідній країні.

"Я не намагаюся за рахунок цієї ситуації постати патріотом України. Я просто проти довбо*бів, проти війни. Я за правду, тому я роблю те, що роблю", - запевнив Мільковський.

 
Раніше музиканту було байдуже на події, що відбувалися в Україні

Женя зізнався, що багато років був байдужий до політики та не намагався зрозуміти, що відбувається між росією та Україною.

"Для мене політика завжди була такою річчю - ну, якісь гуси, які абсолютно не мають ніякої емпатії до людей. Вони там щось вирішують, а мені треба знайти що поїсти, мені потрібні гроші, щоби вилікувати матір. Я розумів, що тим людям точно на мене по*уй, тому й не цікавився", - розповів він.

Мільковський розказав, що він посварився із продюсером, коли розпочався Євромайдан. Йому потрібно було якось продовжувати діяльність, але ніхто нічого перспективного йому не пропонував, тому він переїхав у Москву.

"Я тоді просто був хлопчиною, що загубився, який лише намагався розрулити свої біди. І я реально не розумів, що відбувається: чому зараз Майдан, що таке ЄС та що там із Януковичем. Я ще не розібрався з цим, а Крим вже спи*дили. Мабуть, я безвідповідальний довбо*б. Мені соромно, тому що ми не маємо права бути такими безвідповідальними. Хоча іноді ми просто зашугані бігаємо та намагаємося вижити", - зізнався музикант.

 
За словами Мільковського, розруха є і в росії, і в Україні. Різниця полягає лише в тому, що росіяни пишаються нею, пишаються бідністю

Від початку війни Євген почав набагато сильніше відчувати свою українську ідентичність.

"Прийшло розуміння того, як же довго українців намагалися примусити повірити в те, що ми не такі круті, якими є насправді. В те, що ми хохли, які полюбляють горілочку й сало. Я тут передивився відео про антиукраїнську пропаганду в фільмах. Це реально пі*дець, там українців показують хитрими боягузами, які турбуються за свій шматок сала. А російський солдат з'являється і відазу в усіх серця б'ються від гордості", - зазначив соліст гурту.

За думкою Мільковського, багато українців погодилися б, що теж були під впливом цієї пропаганди, яка виявилася брехливою.

"От усі ці фрази, типу "моя хата з краю, нічого не знаю". Вона приписується українцям, правильно? Але, зрештою, коли війна іде, чия хата з краю? Хто мовчить? Або приказка "Як не зїм, то понадкушую". Чому її українцям приписують? Чим зараз займаються малодушні демони ці, орки, окупанти в Бучі? Що вони там відправляють "СДЕКом", сережки та труси? Просто ганьба", - наголосив він.

 
Євген пожертвував своєю творчістю, щоби підтримати Україну

Критику через те, що до війни він продовжував жити і виступати в росії, артист вважає заслуженою. Головний висновок, який він виніс для себе з того, що сталося: не можна бути легковажним по відношенню до суспільства, в якому ти живеш.

"Не можна морозитися з того, що їздять автівки із наліпками "можемо повторити", а всі такі: "Смішно". Тому що потім це суспільство йде війною на інше суспільство. А стосовно творчості - *уйочості, мені по*уй", - підбив підсумки артист.

Нагадаємо, раніше Репери T-Fest та FACE, гурти "Нервы" і "Пошлая Молли" та інші виконавці провели концерт на підтримку України у Варшаві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Макс Барських заявив, що не виступатиме в росії

Барських заборонив свою музику в росії і закликав колег зробити те саме

Бадоєв росіянам: "Ви прозрієте і побачите у дзеркалі своє потворне відображення із зашитими ротами"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів