"Написав їм та їхній країні прокляття": Падалко розказала, що її чоловік розірвав стосунки з батьками в росії

26 квітня 2022, 09:00

Телеведуча Марічка Падалко зізналася, що її чоловік, Єгор Соболєв прокляв власних батьків, які мешкають у росії. Він розірвав стосунки з мамою і татом через їхню позицію стосовно війни.

Про це Марічка розповіла в інтерв'ю "ЖВЛ".

"Коли ми з Єгором тільки попрощалися, от в той день 24-го числа, я знаю, наскільки його люблять батьки, і я знаю, що любов батьків – це найкращий захист, я одразу почала писати його мамі, щоб вона за нього молилася. В її словах було дуже багато переживань за сина, щоби з нами все було добре", – пригадала телезірка.

 
Чоловік Марічки більше не спілкується зі своїми батьками
фото з instagram падалко

"Але потім, коли Єгор почав спілкуватися з батьками, він зрозумів, що це є суто переживання за нього, але жодного засудження того, що росія тут робить. Він сказав їм більше йому не писати", - розказала вона.

Остаточно ж крапку в спілкуванні було поставлено після того, як Соболєв, котрий брав участь у звільненні Ірпеня, на власні очі побачив жахи, скоєні окупантами.

"Єгор, коли вийшов із Ірпеня, я так розумію, що він там побачив набагато більше, ніж мені розповів, бо я це прочитала в його переписці з мамою. Він їм написав все, що думає про Росію, про них, все що він там побачив, зґвалтованих дівчат віку нашої найменшої дитини, ну і написав їм та їхній країні прокляття", - поділилася Падалко.

 
Дітям подружжя 15, 13 та 11 років

"Поновлення стосунків із мамою і з батьком може бути лише через дуже сильне їхнє особисте каяття як громадян росії. Дуже сильне каяття і прощення", - додала вона.

Марічка визнала, що перед війною вона багато сварилася з Єгором Соболєвим, який марно намагався її переконати, що напад росії таки буде, і треба заздалегідь вивозити дітей у безпечне місце. Саме завдяки чуттю чоловіка, яке його не підвело, подружжя у грудні придбало квартиру у Жовкві. Сина та доньок Соболєв відвіз на захід країни ввечері 23-го лютого. Зараз діти з Маріччиними батьками.

Нагадаємо, нещодавно Падалко поділилася зворушливим відео зустрічі дітей із татом.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Перевершили самі себе": Падалко розповіла, що думає про українців

"Там просто зомбі-апокаліпсис": Камалія безуспішно намагалася донести до Кіркорова правду про війну

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів