"Вдячна війні": Гвоздьова розказала, як полюбила Київ та навчилася радіти простим речам

28 квітня 2022, 13:20

Хореографка Ілона Гвоздьова, яка вимушена була тимчасово виїхати до Італії разом з дітьми, розказала про своє перше враження від Києва і зізналася, що сумує за містом, яке стало їй рідним.

У пості в Instagram танцівниця також зізналася що вдячна війні і закликала підписників триматися.

"Згадуючи свої студентські роки, не можу сказати, що я закохалася в Київ з першого разу, і навіть не з другого. Хто не знає, я переїхала до Києва з Дніпропетровська на навчання у КНУКІМ у 18 років. Мені якось було в цьому місті холодно, голодно, дуже шумно, постійно всі кудись бігли, їхали і були не дуже привітними, як на перший погляд, але…", - згадала Ілона.

 
З самого початку Гвоздьова не любила Київ, але згодом закохалася в це місто

За словами хореографки, коли вона змогла вистояти та підкорити столицю, зустріти на одній зі станцій метро своє кохання, здобути творчого визнання та кар’єрного зросту, народити двох дітей і побудувати великі плани і мрії на майбутнє життя, вона закохалася у Київ, він став для неї рідним домом.

"Та раптом 24 лютого 2022 зупинився час для всіх нас - Війна! Не спитавши нікого з нас, розкидала і розірвала українські сім’ї по всьому світу...", - наголосила Ілона.

 
Хореографка вже другий місяць поспіль вимушена знаходитися за тисячі км від дому

"Війна назавжди змінила всіх нас. Часом, я навіть вдячна їй за те, що вона відкриває усіх людей, викриває добро і зло, друга чи ворога, любов чи ненависть. Змусила нас знову радіти простим побутовим речам, жити тільки СЬОГОДНІШНІМ днем, бути постійно в контакті із сім’єю, кожну хвилину бачити, як ростуть діти, та тисячу разів на день казати прості, але такі важливі слова: "я тебе кохаю", "сумую за тобою", "бережи себе", "як ти?", бо "ЗАВТРА" може не наступити в нас в Україні!", - зазначила вона.

Гвоздьова також побажала підписникам триматися та вірити в перемогу.

Нагадаємо, раніше Гвоздьова заявила про бажання перейти на українську.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Будуємо фортецю": Гвоздьова показала свої італійські будні й дала поради біженцям з України

Гвоздьова вибачилася перед ЛГБТ і розказала, де перебуває її чоловік

Ілона Гвоздьова розповіла, як її діти переживають розлуку з батьком

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів