"Сирени обірвали наш сон": Антитіла випустили спільну з Едом Шираном пісню. ВІДЕО

2 травня 2022, 10:40

Після відмови організаторів концерту у Бірмінгемі щодо спільного виступу Еда Ширана та гурту Антитіла, музиканти все ж не полишили спроб заспівати разом.

Результатом їхньої співпраці став рімейк пісні Ширана "2 step", у якій зазвучали англійська й українська мови, та кліп на нього.

"Пропозиція від Еда попрацювати разом – це вияв саме тієї справжньої підтримки України, яку демонструє народ Великої Британії... Мільйони людей не лише на словах, але конкретними вчинками показують, як це по-справжньому стояти за свої принципи, демократію і свободу і підставляти своє плече тим, кому воно дійсно потрібне. Здавалося б просто спільна пісня, але наскільки це символічно", – розповідає лідер гурту Тарас Тополя.

 
фото пресслужби

В українському тексті пісні Тарас Тополя розповідає історію того, як для його родини почалася війна. Подібна доля спіткала мільйонів українців, сім’ї яких розлучили жахливі бомбардування.

Також крім самої пісні гурт представив і кліп, який знімали без повноцінної участі Антитіл через службу гурту у ТрО. Музиканти повністю довірилися баченню режисера, відзнявши лише кілька фрагментів із собою.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, кліп на оригінальну версію "2 step" Ед Ширан знімав у Києві. Всі зібрані від стрімінгу кошти музикант пообіцяв передати українцям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Колись ми називали це героїзмом": Джеймс Блант підтримав "Антитіла" на тлі відмови у виступі з Шираном

Пономарьов, DziDzio, Антитіла та Кошовий випустили запальний кліп про перемогу України

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів