Логунова розказала, як поділила майно зі Ступкою, та чим займається її новий обранець

3 травня 2022, 10:19

Блогерка Поліна Логунова зізналася, що не очікувала, що її новий коханий, якого звати Джордж, так швидко покличе її заміж. Офіційно жінка досі одружена з актором Дмитром Ступкою, але вони вже "на фінішній прямій".

Про те, як їм і Дмитром вдалося розійтися мирно, та чим її підкорив Джордж, Поліна розказала "Зірковому шляху".

 
Новий коханий зробив Поліні пропозицію-сюрприз із залученням авіації
фото з instagram логунової

Зі слів Логунової, вони зі Ступкою вже перебувають на стадії підписання шлюборозлучного документу. Про причини розставання блогерка докладно розповідати не хоче, оскільки їхній із Дмитром доньці Богдані буде неприємно читати щось погане про тата, коли вона виросте.

"Я гадаю, до цього ішло якийсь час, і ми просто зрозуміли, що, мабуть, краще буде нарізно. І в якийсь момент це стало надто очевидним", - поділилася Поліна.

Як упевнена блогерка, мирне розлучення - це робота двох сторін, і вони зі Ступкою з нею впоралися.

"Я в цьому сенсі вдячна собі за спокій, я думала про майбутнє, а не про сьогоднішні емоції. По-перше, в розлученні завжди багато емоцій, треба розуміти, що емоції минуть, що буде після них? Десь, може, зайвий раз від якогось майна відмовитися, від якоїсь шафи зайвої", - пояснила вона.

 
Трохи більш ніж за півроку Логунова встигла переїхати до США, розійтися з чоловіком та заручитися

Труднощів із поділом майна пара не мала, оскільки квартира, в якій вони жили в Києві, належить Ступці.

"Я сама собі купляла машину, Діма сам собі купляв машину, тому ми теж якось по-чесному... А все решта, ну там, не знаю, собака. Діма розуміє, що ми її купували Богдані. Звісно, він не буде казати "ні, ріж собаку, там моя частка якась". Тому в цьому сенсі погодилися на все одне з одним, і нам, в принципі, дається з'ясовувати стосунки досить легко", - зазначила вона.

Зі слів Поліни, вона "не вимагає від Дмитра нічого надприродного" і загалом не ставить у пріоритет якісь свої вимоги до екса. Він платить їй тим само.

"Діма розуміє, що так, ми дуже швидко розійшлися, так, у мене швидко почалися стосунки. І там встромляти якісь палки в колеса між спілкуванням Богдани та мого нареченого теж нема сенсу, що це дасть? Тому ми дуже м'яко одне одному поступаємося", - сказала Поліна.

 
Блогерка не приховувала, що в фінансовому плані на Ступку ніколи не могла покладатися

Зі Ступкою вони стали жити нарізно в січні, і вже після того Поліна почала зустрічатися з новим чоловіком. Джордж став для неї потужною підтримкою та опорою в цей непростий період.

Познайомилася пара через спільних друзів. Джорджеві 36 років, він розлучений та має двох синів. Як розказала Логунова, в нього міжнародна маркетингова компанія.

"Гроші він уміє заробляти, так... У попередніх стосунках я заробляла більше. В цих стосунках я заробляю менше", - поділилася блогерка, зізнавшись, що її це тішить.

"Мені хочеться бути нижче трохи і тягтися до чоловіка", - пояснила вона.

Вони з донькою Богданою вже переїхали до будинку Джорджа коло Лос-Анджелеса.

"Мій наречений із великою турботою перефарбував стіни в її дитячий у рожевий колір, той, який вона хотіла. Рожеве ліжко, рожеві стіни, рожеві іграшки, сукні, черевички - все рожеве, щоби їй було комфортніше", - розказала Логунова.

 
Богдана полюбляє рожевий

Дитячі ревнощі, звісно, мають місце, але Поліна робить все від неї залежне, щоби мала розуміла, що в маминій любові до неї не змінилося та не зміниться нічого.

Весілля пара планувати ще не починала. Як зізналася Логунова, в її обранця настільки хороший смак, що все, крім сукні, вона повністю довірить йому.

Нагадаємо, нещодавно Поліна розказала, як готувалася до переїзду до Америки.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

Поліна + Джордж: стали відомі подробиці заручин Логунової у США. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів