"Із цінностей залишилось лише життя": Багірова замилувала фото з татом у Києві та висловилася проти "відрізання" російської мови

4 травня 2022, 20:00

Блогерка Лілія Багірова, яка наразі перебуває в Києві, підняла досить актуальне наразі мовне питання і розказала, як змінилися її цінності впродовж війни.

У пості в Instagram вона оприлюднила знімки з батьком і розказала, як втратила із ним зв'язок, коли той перебував на завданні.

"Багато хто запитує, чому я веду блог двома мовами. Тю. Всё элементарно. Щоб всі звикли, що я можу так, як хочу, як зручно, і не дойо*увались", - наголосила блогерка.

 
За словами Багірової, в кожного на рахунок мови своя позиція, яку потрібно поважати

"Але не треба її (позицію - ред.) втирати іншим і сратись між собою, наче немає чим зайнятися під час війни. Поважайте один одного і приймайте позицію інших, крім зрадників", - пояснила Лілія.

"Так, я вважаю, що мова - наша зброя. Вважаю, що ми зобов'язані популяризувати мову. Тарас Шевченко взагалі все своє життя присвятив тому, щоб пронести нашу співучу до наступних поколінь. Вважаю, що переважно ми повинні розмовляти українською, щоб розвивати словниковий запас, і з часом переходити на комфортний рівень спілкування українською, всередині країни та за її межами, між українцями", - висловила свою позицію блогерка.

 
скріншот зі сторіс instagram liliya_bagirova

Ліля також показалася разом з батьком в Києві, і розказала, що для неє зараз є дійсно важливим.

"В мене не залишилось бізнесу, нічого з матеріального, крім машини. Але мені так само на це байдуже, як і в перші хвилини війни, коли із цінностей залишилось лише життя", - наголосила вона.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Liliya Bagirova (@liliya_bagirova)

Нагадаємо, раніше блогерка і журналістка Раміна закликала не ділити людей за мовною ознакою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Гвоздьова заявила про бажання перейти на українську

Раміна закликала не ділити людей за мовною ознакою

Мішина дорікнула українкам за чвари в мережі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів