Melovin обурився через пропозицію Могилевської про 3 державні мови: Наташа, що ти пила?

5 травня 2022, 12:10

Співак Melovin, який все життя говорив російською, кардинально змінив позицію щодо мови після початку війни.

Про це він розповів у нещодавньому інтерв’ю.

На думку артиста, мова, якою спілкується народ у тій чи іншій країні, має значення.

"Навіщо стільки людей тоді в нас помирають за свою мову, за свою землю, за свої кордони? А мова – це великий кордон України", – говорить він у програмі "Зірковий шлях".


 
Артист нещодавно відсвяткував своє 25-річчя
фото instagram Меловіна

Melovin відверто дивується деяким людям, які "не розуміють, наскільки важливо зараз відмовитися від російської". Зокрема, співак згадав і про Наталію Могилевську та її скандальні слова щодо трьох державних: української, російської та англійської.

"Ну це ж взагалі п**дець. Я не знаю, як це можна перекрутити собі в голові, щоб озвучити думку про те, що в Україні повинна бути друга державна – мова агресора, який напав на нашу країну. Наташа, що ти пила?", – говорить він, підкреслюючи, що навіть по закінченню війни така пропозиція звучить дико.

 
Артист не просто перейшов на українську у побуті, він також почав писати вірші державною

Melovin зізнається, що після 24-лютого став негативно ставитися до усього російського, як і більшість українців.

"Коли я заходив у Львові в магазини і чув там російську мову, мені самому ставало гидко. До Львова справді приїхало дуже багато російськомовних. У мене немає до них ніяких претензій, вони українці, вони всі побратими. Але коли я чув російську мову, мені ставало лячно, страшно, жахливо всередині", – зізнається він.

"Це як тригер підсвідомості: той, хто зараз убиває моїх колег, друзів, людей на передовій – це московія, це російською мовою. І тепер я зовсім не розумію фрази "какая разница, на каком языке говорить". Велика різниця!" – сказав артист.

Нагадаємо, раніше дружина актора Тараса Цимбалюка, дизайнерка Тіна розповідала, як її мама та бабуся перейшли з російської на українську мову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Називали сатаністом": Melovin розказав, як у 2015 став жертвою глузувань Оксани Марченко

"Нас немає від кого рятувати!": Melovin написав пісню про війну. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів