"Не всі з них герої": Могилевська пояснила, чому не засуджує колег, які мовчать про війну, і чому Україні знадобляться три державні мови

31 березня 2022, 13:00

Співачка Наталія Могилевська не засуджує українських артистів, які до війни працювали в росії і тепер утримуються від ризикованих для себе заяв. Артистка розуміє, що "не всі з них герої". Ба більше, донедавна вона вважала і себе "людиною миру".

Наталка впевнена, що Україні потрібні три державні мови. Але не зараз.

Свою точку зору Могилевська виклала в інтерв'ю Наталії Влащенко.

 
Наталія Могилевська вважає, що в Україні мають існувати три державні мови

"Я буду першою, хто після війни вимагатиме, проситиме, говоритиме, що Україна повинна мати, не знаю... три мови державні. Зрозуміло, що сьогодні весь світ ніде не може подітися без англійської мови, і наші діти всі знають її, для них це друга рідна мова. І половина України розмовляє російською мовою, половина України розмовляє українською мовою. І, так само, як у Швейцарії, чим більше мов ти знаєш, тим більше ти людина", - зазначила вона.

"Але сьогодні, конкретно під час війни, українська мова - це теж зброя", - сказала Могилевська, наголосивши, що пише пісні та більшість інтерв'ю дає саме українською.

Також Наталія підкреслила, що з 2014-го року не лише не дала жодного концерту в росії, але й узагалі не перетинала кордон із країною-агресором. Тим не менш, дії чи, радше, бездіяльність деяких колег вона не може коментувати.

"...Щодо того, що мовчать - не у всіх вистачає сили духу, надто жінки, не всі з них герої, у багатьох діти, і тому я спокійно ставлюся до тих артистів, котрі мовчать. Я неспокійно ставлюся до тих артистів, котрі займаються шкідництвом та поширюють брехливу інформацію. Ці люди, звісно, це злочин. Ті, кому забракло сміливості - різні характери в людей бувають", - пояснила вона.

 
Співачка розуміє, чому деякі з її колег у росії продовжують відмовчуватися

Могилевська завжди вважала, що вона сама "про те, щоби зцілювати, а не про те, щоби воювати". Але коли почалася війна, артистка неочікувано для самої себе усвідомила, що збожеволіє, якщо не допомагатиме.

"Батьківщина - це як тіло. Якщо до тебе підходить людина з ножем та намагається поранити твою шкіру, порушити цілісність твоєї оболонки, то нормально себе захистити. Це нормально. Те саме стоється країни. Хтось порушив цілісність наших кордонів. Країна, як людина, зараз страждає. Ми маємо прогнати будь-якими силами, захистити свою цілісність та прогнати звідси ворога всіма відомими способами, зброєю", - додала співачка.

До слова, у Instagram Могилевська закликала українців стати єдиним фронтом замість того, щоби критикувати одне одного. Зокрема вона відповіла на закиди щодо того, що під час війни не забуває про макіяж.

Нагадаємо, Наталія раніше розказувала, якою була реакція її брата, який мешкає в москві, коли вона показала йому кадри війни в Україні.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Зрада Батьківщини": Приходько засудила поведінку Лободи і Тодоренко під час війни

"Потрібен мир, друзі, а не смерть ворогам": син Повалій із росії закликав не ненавидіти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів