"Понад 100 днів у інтенсивній терапії": Пріянка Чопра нарешті забрала з лікарні доньку та вперше показала її ФОТО

9 травня 2022, 10:45

Цьогорічний День матері став дуже особливим для акторки Пріянки Чопри. Вони з чоловіком, учасником Jonas Brothers Ніком Джонасом забрали додому з лікарні свого первістка, донечку Малті Марі.

Дівчинка, яка народилася передчасно, понад 100 днів провела в відділенні інтенсивної терапії.

 
Малті Марі Чопра Джонас уже вдома
фото з instagram чопри

"У цей День матері ми не можемо не думати про ці останні кілька місяців та американські гірки, на яких побували, ми знаємо, що таке ж пережило дуже багато людей. Після понад 100 днів у інтенсивній терапії наша маленька дівчинка нарешті вдома. Шлях кожної родини унікальний і вимагає певного рівня віри, і хоча наш в останні місяці був непростий, озираючись назад, чітко розумієш, наскільки безцінною та ідеальною є кожна мить", - зізналася Чопра в Instagram.


Зірка висловила подяку медикам, які піклувалися про її доньку.

"Зараз розпочинається наш новий розділ, і наше дитя - справжня бешкетниця. До справи, ММ! Мамуся і татко люблять тебе", - написала Пріянка.

 
Джо та Пріянка стали батьками в січні

39-річна акторка також подякувала коханому чоловікові за те, що зробив її мамою.

"Мала, ти надихаєш мене в усіх сенсах, і ти приймаєш цю нову роль із такою легкістю і такою стійкістю. Я вдячний за те, що в цій подорожі я разом із тобою. Ти вже є неймовірною матір'ю", - звернувся до дружини Нік.

Як відомо, дівчинку для подружжя виносила сурогатна мати.

Нагадаємо, скоро в Малті Марі з'явиться ще одна двоюрідна сестричка або братик. Актриса Софі Тернер, заміжня за Джо Джонасом, чекає на другу дитину.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Жодна дитина не має жити в страху": Пріянка Чопра показала дівчинку з харківського метро та закликала допомогти українцям

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів