"Бери автомат та на передок": Монро розказала, за що її хейтять у мережі, та як вона на це реагує

12 травня 2022, 11:00

Травесті-діва Монро розповіла, що часто отримує від малознайомих людей порцію хейта за свій лайфстайл-контент.

Артистка зізналася, що нові підписники, яких вона називає "з танку", намагаються її всіляко зачепити, знецінити, образити чи принизити.

"Частіше за все це гомо-трансфобні люди, для яких існує стандарт чоловіка – героя, бійця, захисника і жінки – берегині, хазяйки та мати. Всі, хто не вписуються в ці категорії – притвори, потвори, зрадники й боягузи", – розповідає Монро.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Невгамовна Монро (@monritta)

Артистка впевнена, що хейтери майже нічого не знають про тих, кого ненавидять. А їхні судження поверхневі та упередженні.

"Азов бомблять, а вона косметику перебирає. Людям нема, що їсти, а вона тарілки з руколою постить. Жінки сітки плетуть, картоплю чистять, я ця духами хизується. Сім'ї втратили домівки, майно, сплять на підлозі, а ти така-сяка клянчиш донати. Бери автомат та на передок", – красномовно передає Монро закиди недоброзичливців.

"Я не ображаюсь. Зовсім. Я просто дуже співчуваю цим людям. Дуже. Я фізично відчуваю їх біль і страх, який вони проектують на мене та інших людей. Людей, які продовжують жити, насичуючи своє життя радістю, сміхом, кольорами та позитивною енергією… І мені не соромно за це", – каже вона.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Невгамовна Монро (@monritta)

Монро впевнена, що хейтери претензіями маскують власні страхи.

"Зверніть увагу, коли вас, щось бісить в інших… в вас говорить людина зневірена, розгублена, втомлена і дуже самотня… Вам наодинці зі своїми страхами залишається тільки те і робити, що блукати мережею, шукаючи місця, де можна свій страх залишити. А це не наближає нас до перемоги", – говорить вона.

Монрітта переконана, що на хейтерів є одна правильна реакція – ігнорування.

"Якщо вас намагаються вимазати в своєму лайні, просто відійдіть на безпечну відстань і продовжуйте робити добре свою справу. Я в вас вірю", – підсумувала артистка.

Нагадаємо, раніше Монро розкритикувала челендж Лесі Нікітюк. Мовляв, через сексистський посил та об’єктивація жінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Виття не припинялося: Монро описала своє повернення з кицьками до Києва

"Це щось сакральне": як Монро уперше паски пекла. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів