"Їсти цукерки та будувати плани": Монро закликала жити нормальне життя і залишатися собою

6 квітня 2022, 10:45

Попри війну життя триває, і кожен самостійно обирає для себе: повертатися до звичного ритму або бути заручником своїх думок та страхів. Так вважає і травесті-діва Монро.

У пості в Instagram вона закликала залишатися собою, робити звичайні побутові речі і не засуджувати інших.

"Читати всім:

1. Нормально - не шерити фото та відео трупів, руйнувань, розбитої військової та цивільної техніки, всіх жахливих наслідків цієї повномасштабної війни Росії проти України.

2. Нормально - публічно не постити меми, карикатури, посилання, тік-токи та інші сатиричні картинки, що викривають і висміюють російські війська, владу в росії і х@йл0 путина.

 
Монро закликає повертатися до звичайного життя

3. Нормально - публічно не проклинати, не бажати смерті, не ненавидіти весь російський народ. При цьому пам'ятати всі ті звірства, діяння та злочини, які принесла російська армія на нашу землю!

4. Нормально - не сидіти постійно в соц.мережах, порталах новин, телевізорі та інших ЗМІ, які 24 години на добу висвітлюють війну.

5. Нормально - жити своє життя, приносити посильну допомогу, не звітуючи в громадській площині. І не вимагати цього звіту від інших.

6. Нормально - тихо сумувати, співчувати, підтримувати себе та інших, пити каву, купувати ватрушки, гуляти, любуючись першими набряклими нирками, посміхатися сонцю, вдихати аромати, варити пельмені, їсти цукерки, мріяти, будувати плани і продовжувати жити, не намагатися виправдати чиїсь надії.

7. Правильно залишатися собою.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Невгамовна Монро (@monritta)

Часи не обирають, в них живуть та вмирають", - наголосила Монро.

Нагадаємо, на початку березня травесті-діва виїхала з Києва та вивезла з собою 6-х котів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Крук порадила, як подбати про себе впродовж війни

Реперка alyona alyona назвала нові звички українців

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів