Джамала та український народ отримали відзнаки від Атлантичної ради США

12 травня 2022, 14:45

11 травня у Вашингтоні Джамала отримала нагороду від Атлантичної ради США "За визначне лідерство артиста".

Крім співачки комітет також вшанував спеціальною відзнакою весь український народ, який на тлі російського вторгнення показав визначну хоробрість і безстрашність.

Під час вручення нагороди кілька слів також сказав президент Володимир Зеленський. Під час прямого включення він подякував за відзнаку, а також вшанував хвилиною мовчання полеглих українців у війні проти росії.

 
Президент та гості премії вшанували героїв України хвилиною мовчання
фото пресслужби джамали

Сама артистка також виголосила промову. Виконавиця подякувала за підтримку України.

"Я прийняла нагороду від імені всіх українських артистів, що використовують свій голос, щоб розказати про злочини, що вчиняються росією в Україні. Щодня доносять правду і підсилюють підтримку нашої країни, оберігають нашу культуру та демонструють її унікальність. Це наша спільна боротьба й наші спільні маленькі перемоги", – сказала Джамала.

 

До слова, Премія Атлантичної ради США присуджується найвидатнішим особистостям політики, бізнесу, культури, які борються за цінності трансатлантичних відносин і формують спільне глобальне майбутнє.

Нагадаємо, раніше президента Володимира Зеленського нагородили відзнакою від польського народу. Тоді у Варшаві з рук Джамали статуетку отримав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Зібрали 400 тисяч євро": Саніна і Джамала заспівали на благодійному матчі Боруссія-Динамо. ВІДЕО

"Скоро святкуватимемо перемогу": Джамала разом із Kalush Orchestra заспівала їхню конкурсну пісню. ВІДЕО


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів