Кароль на зустрічі з прем'єр-міністром Японії: Сьогодні Україна стала щитом для всього цивілізованого світу

16 травня 2022, 15:15

Співачка Тіна Кароль у рамках своєї поїздки до Японії зустрілася з прем'єр-міністром Кісіда Фуміо, а також дала велику пресконференцію, де говорила про війну в Україні.

Зустріч Кароль та Фуміо відбулася в офіційній резиденції прем'єра.

"Японія, і я особисто, сприймаємо цю ситуацію в Україні так, ніби це сталося з нами, і з переконанням, що ми повинні захищати світ. Японія стоїть пліч о пліч з Україною і працює з нею для досягнення миру", - запевнив гостю прем'єр-міністр.

 
Кароль на зустрічі з прем'єром Японії
фото пресслужби

Кароль закликала його зробити все залежне заради відновлення миру в світі, адже наразі мова йде про страшну зброю.

"Сьогодні Україна стала щитом для всього цивілізованого світу. Ми стримуємо напади безглуздя і дивимось як руйнуються наші міста просто за те, що ми обрали свободу", - сказала Тіна.

На пресконференції артистки були присутні представники понад сорока ЗМІ, та ще дев'яносто ЗМІ долучилися онлайн.

"Про війну я лише чула від рідного дідуся, який захищав мирне небо своїх поколінь, а сьогодні ми усі стали заручниками війни", - зізналася Тіна.

 
Особливий букет для української гості
фото пресслужби

"Росія вбиває людей в Україні, вона нищить наші будинки, вони крадуть наше майно, російські солдати гвалтують українських жінок і дітей. Вчора я була у Хіросімі. Скільки болю, скільки страждань. Це сьогодні Хаб Миру. Ніхто у світі не має права погрожувати ядерною зброєю іншим державам. Україну сьогодні шантажують ядерною зброєю кожного дня. Цього не може повторитися. Я впевнена, що Україна переможе і ми відбудуємо нашу країну, вона буде однією з найвпливовіших, однією з найкращих, тому що таких сміливих людей, в центрі Європи ви більше не знайдете", - підкреслила виконавиця.

Говорила Кароль і про колективну провину росіян у війні.

 
фото пресслужби

"Люди з Росії бояться виходити на вулиці, тому що їх арештують. Але без цих демонстрацій не буде змін. Вони мусять виходити на вулицю, об'єднувати усіх, хто проти війни. Вони можуть бути за свою державу, але бути проти війни і говорити зі своїми начальниками і ті, хто сидять в парламенті. Битися за свою свободу, як громадяни, які сьогодні ізольовані від світу. Люди з російськими паспортами в Європі ховають свій паспорт. І так буде до тих пір, поки вони не перестануть потакати цій війні. Адже мовчання - це згода", - наголосила вона.

"Ми відбудуємо нашу країну! Вона стане диво-країна, я впевнена в це, економічно розквітне, кожний українець готовий і день, і ніч працювати на відновлення держави. Впевнена, що український паспорт буде бажати кожна людина у світі. Ми будемо запрошувати кожну хорошу людину у свій дім, аби ви дивувалися диву нації, яка сьогодні боронить Європу і весь світ. Слава Україні, Героям Слава!", - додала співачка.

Нагадаємо, в гардеробі Кароль нещодавно з'явився предмет одягу з популярним меседжем про російський корабель.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Ми їх уже ніколи сюди не пустимо": Кароль виступає за тотальну заборону російських артистів в Україні

Кароль засудила українських артистів, які обрали росію: У 2014-му вам усім було пох*ю

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів