"Ми їх уже ніколи сюди не пустимо": Кароль виступає за тотальну заборону російських артистів в Україні

26 квітня 2022, 10:57

Співачка Тіна Кароль із гумором поставилася до свого потрапляння в список артистів, яким упродовж 50 років заборонили в'їжджати до росії. Вона і так туди не збиралася та вважає, що і росіянам до України тепер зась.

Свою позицію вона висловила в інтерв'ю "Фактам ICTV".

"Я взагалі навіть не знаю, чи треба на це звертати увагу. Ну, якісь пісюлькі собі пишуть, мені все одно. Я туди і не їздила, от у чому справа. Я з 2014-го року добре зрозуміла, з чим маємо справу, і відмовилася від усіх концертів, контрактів і різних продюсувань... Тому для мене сьогоднішня історія з нев'їздом не є проблемою, що я втратила якісь концерти, гроші тощо. Я для себе все це вирішила давно, коли почалася війна, з самого початку", - підкреслила Кароль.

 
Тіні байдуже, у які свої "пісюлькі" її вносять росіяни
фото з instagram кароль

Зірка обурена тим, що до війни до України приїздили з концертами артисти з росії, "забираючи хліб в артистів-українців".

"Концерти були таких артистів, які сьогодні мовчать. Тому що вони реально проросійські були. Наразі сьогодні ситуація - ми їх уже ніколи сюди не пустимо, я сподіваюсь. Тотальна заборона. Ті, хто хотіли себе проявити і допомагати, вони вже себе проявили. Всі решта будуть "пєрєбєжчікі" другого рангу, другої хвилі. Дякую, в нас усе своє. Нащо нам узагалі хтось", - наголосила Тіна.

Нагадаємо, Андрій Данилко, якому, як і Кароль, на півстоліття заборонили в'їжджати до росії, жалкує лише за тим, що не побуває на похороні владіміра путіна.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Кароль засудила українських артистів, які обрали росію: У 2014-му вам усім було пох*ю

"Як порнографія": Кондратюк висловився щодо подальшої долі російської культури в Україні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів