"Я сильна, звикну": Крук розповіла про страхи перед поверненням до Києва

23 травня 2022, 17:00

Телеведуча і спортсменка Валерія Крук, яка на початку травня повідомила про намір повернутися в столицю, таки вирушила додому.

У пості в Instagram вона розказала підписникам про тривожні думки стосовно майбутнього життя в Україні, а на противагу їм озвучила бажання, які мріє якомога швише здійснити в рідному Києві.

"Майже 3 місяці не була вдома... Абсолютно змішані почуття відчуваю наразі... Страх, невідомість, від сирен відвикла, знову спати на підлозі за правилом двох стін? А раптом, а може… А як сім'я без мене в Європі буде, вони залишилися, а я взяла та й поїхала, як ми один без одного… Що за пі*дець у голові", - оприлюднила свої думки Крук.

 
Валерія нарешті повертається додому після 3 місяців життя за кордоном
фото з instagram Крук
 
Судячи з геолокації, яку взакано під постом, наразі Крук вже знаходиться в Польщі

"Але ж я звикну знову, адаптивна, сильна, до того ж корінна киянка. Подумаєш, іноді бомблять! Частіше нагору дивитимуся і прислухатися. Господи, хоч би побачити своїх і обійняти. Довго говорити, плакати, потім сміятися та знову плакати. А потім довго плакати вдома… Та що за пі*дець стався таки. Знову фаза неприйняття", - написала Валерія.

"Хочу, як раніше: прийти ввечері додому, смачна вечеря, пінна ванна зі свічками та келихом червоного… Такий звичайний у минулому побутовий ритуал після робочого дня - недозволена розкіш сьогодні… А раптом все ж таки прилетить, а ванна в дзеркалах… Не варіант зовсім у ній лежати, що за безтурботність...", - поміркувала телеведуча.

 
Валерія мріє повернутися до минулого життя, але розуміє, що поки в Україні триває війна, не зможе цього зробити

Крук також додала, що мріє зустріти свою найулюбленішу пору року - осінь в рідному Києві.

Українські зірки, які на початку війни виїхали за кордон, все активніше починають вертатися на батьківщину. Раніше хореографка Ілона Гвоздьова разом з дітьми повернулася в Україну та показала, як їх зустріли вдома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Випригнула на нього, мов у кіно": Саліванчук після 47 днів розлуки вернулася до чоловіка в Київ

Виття не припинялося: Монро описала своє повернення з кицьками до Києва

"Києве мій, я так скучила": дружина Остапчука повернулася до столиці та зізналася у коханні

"Більше так не можу. Їду до вас": Хіменес-Браво повернувся з-за кордону до Києва

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів