"Все стесено снарядами": Мосейчук розповіла про свій дім біля Бучі та повернення сина з закордону

31 травня 2022, 13:00

Тележурналістка Наталія Мосейчук, на яку 9-го травня було здійснено напад у Берліні, розповіла, що сталося із її будинком поблизу Бучі.

У нещодавньому інтерв’ю вона також зізналася, як її 10-річний син Матвій переживає страшні події війни.

"Наш будинок цілим не лишився. В нашому селі є вщент кілька розбомблених будівель, там були танкові бої. Ми порівняно з іншими ще обійшлися невеликими втратами. Вибиті всі вікна, пошкоджений дах, немає рослин, все стесано снарядами, побиті паркани. Але вікна вставляються, дах ремонтується… Потроху відбудовуємо. Вікна вже поставили", – розповіла вона.

 
Журналістка зізнається, що син багато малює. Нещодавно, зокрема, намалював президента Володимира Зеленського
фото facebook Наталії Мосейчук

Мосейчук переконана, що нема сенсу приховувати правду про війну від дітей.

"Матвій не малий. Він дуже сильно переживає все... Робить це у своєрідній формі", – розповіла вона.

Журналістка також зізналася, що сина на кілька тижнів разом із бабусею відправляли за кордон. Однак хлопець не витримав довго без батьків.

"За два тижні він сказав: "Заберіть мене, я буду з вами спускатися в бомбосховище, буду сидіти, буду швиденько вдягатися навіть вночі, так, як ти мамо просиш, але тільки заберіть мене". І ми забрали свою дитину, він з нами. Так що його не було в країні рівно два тижні", – сказала Мосейчук.

 
Матвій пробув за кордон всього два тижні

"До цього ми ніколи його від себе не відривали. Він не був так часто з бабусею. У нас бабуся завжди була як свято. А коли він відірвався від нас, ми почули, що йому геть кепсько. І психологічно це важливо для нього – бути з нами", – зізнається Наталія.

Журналістка зазначає, що на початку війни їй самій було дуже складно "тримати обличчя" перед сином.

"Ти маєш триматися і показувати, що все добре… Треба було бути дуже сильною і фактично жити двома обличчями. Одне – перед дитиною, а друге – коли вже виключається світло і тобі хочеться аж в зуби щось взяти, щоб не скришилися від стискання. Тяжко було – не те слово!", – зізналася Мосейчук.

Нагадаємо, нещодавно співачка Слава Камінська розповіла, як її діти переживають війну та вимушений переїзд до Нідерландів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ніякі ми не братські народи": Саша Бо порадила матусям казати дітям правду

Мосейчук про росіян у Берліні: Почали говорити, що нас треба вирізати

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів