"Ніби дали кулаком": Хливнюк детально розповів про своє поранення

6 червня 2022, 14:00

Лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк, який у березні дістав поранення під час мінометного обстрілу, розповів, як саме то було.

"Це було легке поранення, я був у собі, мене підширнули, дістали шмат заліза цього, і я вже трошки через цю хвилю ударну не знаю скільки годин був трошки такий "веселий", матюкався. Але потім я мав змогу зателефонувати, поговорити з усіма, я був ходячий", - поділився артист із "Зірковим шляхом".

 
Коли Андрія поранили, то шанувальниці вирішили підтримати його "нудсіками". Він був їм вдячний
ФОТО З INSTAGRAM ХЛИВНЮКА

"Ми були в одному окопі з моїм побратимом Скіфом, він запитав: "Куди?" Я сказав: "десь по їб*лову". Він мене оглянув, і наліпили мені", - пояснив він.


Хливнюк описав свої фізичні відчуття на той момент.

"Це просто ніби дали тобі кулаком легенько і збили тебе з ніг. Це все одно було в процесі падіння, ми застрибували в яму... Орки дочекались, поки ми зупинимось, щоби вести вогонь прицільно, мабуть, висіла "пташка". Колона ішла, ішла, зупинилася, ми почали розвантажуватись, щоби відпустити машини і йти форсувати ту річечку... Ми повинні були перейти на інший бік, щоби зайти в Ірпінь. І хлопці таки зайшли, вони перегрупувалися, почекали слушної години, зайшли і зробили свою справу", - сказав він.

 
На обличчі артиста залишився шрам

Музикант, який страшенно сумує за своїми дітьми, відповів на питання, чи пишаються вони ним.

"Ми просто говоримо одне одному, що любимо одне одного. Чи кажуть вони, що пишаються? Ні. Я хочу, щоби в мене росли долюблені діти, і я їм кажу про свої відчуття, почуття до них, і погані, і хороші", - зазначив Хливнюк.

Нагадаємо, Андрій жалкує, що поки не може виконати обіцянку, яку дав дітям.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Підіймає бойовий дух: Хливнюк у вільний від служби час гайнув у танок. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів