Кароль знялася у футболці з "Київською Мадонною" та заявила про загнивання російської "ковдри"

8 червня 2022, 15:30

Тіна Кароль стала однією з ведучих проєкту видання VOGUE UA "Voice of Nation" за участю публічних осіб, спрямованого на популяризацію української пісні й поезії.

Під час телемарафону "Голос вільних" зірка заявила про важливість ролі культурного фронту, на якому зараз боряться українські артисти.

Крім того, Тіна знялася у футболці та худі з зображенням "Київської Мадонни" художниці Марини Соломеннікової.

 
Частина прибутку з продажу футболок і худі піде до благодійного фонду Кароль

"Основне завдання нашої арт-індустріі та інформаційного фронту у тому, щоб ми не давали світу забути та звикнути до війни. Дуже важливо нагадувати європейцям, що війна - не далеко, що це буквально поруч, одна година льоту і вже війна", - наголосила Тіна.

 
Авторка малюнку випадково побачила фотографію жінки в метро Києва, яка годує немовля, сидячи на підлозі. Знімок надихнув її на картину-символ усіх українських матерів, які мусять ховатися від російських обстрілів у бомбосховищах

"Я на культурному фронті аби довести, що Україна красива, культурна, творча, розумна. I нас багато на цьому фронтi. Ми тут тимчасово, щоб повернутися з тим досвідом, який зараз отримуємо, щоб відновлювати нашу державу. Зараз під час війни ми об’єдналися, як ніколи. Ми обов’язково відновимо нашу державу, тому що ми сильні, як нiколи. Ми – найсильніша нація у світі. І це вже говоримо не тільки ми. Про це говорить весь світ", - заявила Кароль.

 
Також Кароль запустила продаж патріотичних шкарпеток ціною 10 євро

"За мiцність нашоï культурнoï "ковдри" хвилюватися не треба, а російська (пропагандистська) "ковдра" сама розлізеться, тому що вона загниває, і вся їх пропагандистська історія ні на чому не основана, а їхня риторика загниє, тому що це стара модель правління людьми", - підкреслила співачка.

Нагадаємо, нещодавно Кароль виступала в Римі та молилася за Україну у Ватикані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Кароль у вишиванці за 15 тисяч виступила на благодійному вечорі в Каннах. ФОТО

Кароль на зустрічі з прем'єр-міністром Японії: Сьогодні Україна стала щитом для всього цивілізованого світу

Кароль патріотичним луком послала російський корабель нах*й. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів