"Відрізало і заніміло": Фролова зробила перший пост за час війни

22 червня 2022, 17:30

Телеведуча Василіса Фролова протягом 4 місяців війни жодного разу не фігурувала у соцмережах і не повідомляла про подробиці свого життя.

Вперше за довгий час вона показалася на знімку в Instagram і пояснила, чому вирішила зникнути з інтернет-площини.

"Відрізало і заніміло вже як 4 місяці. Не бачу сенсу і не маю права витрачати ваш час на свій контент. Лишень постійно думаю про тих, в кого свого "контенту" не було, хто не мав тисячі підписників, а жив своїм особистим…

В кожного з нас точно є такі знайомі. Може вони і мають свої акаунти, але заходять до мережі зрідка, аби тільки подивитись", - написала Василіса.

 
ФОТО З INSTAGRAM ФРОЛОВОЇ

"Коли ВОНИ зникають, ніхто не помічає, майже ніхто не згадує. В нас є сотні знайомих, з якими ми вітаємось очима, але не пам’ятаємо, як до них звертатися", - зазначила телеведуча.

 
Завжди усміхнена, позитивна і креативна фанатка яскравого контенту Василіса не може постити свої фото, поки в країні триває війна

За словами Фролової, несамовитий жах війни саме в тому, що ми, можливо, ніколи не дізнаємось, скільки наших реальних знайомих загинуло.

"Їхні автівки стоять на парковках або їхні пакунки чекають на пошті, їхні акаунти не чекають контенту... А ми ніколи про них і не згадаємо?
Так не має бути", - наголосила вона.

Нагадаємо, останній раз Василіса показувалася у соцмережі 20-го лютого. Телеведуча шерила знімки з відпочинку у Дубаї.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Мусіна засудила українців, які мовчать у своїх соцмережах про війну

"Геть з України": Денисенко засудила російського бойфренда Гросу за мовчання під час війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів