Притула за $25 тисяч продав власну картину, яку вигадав 25 років тому

23 червня 2022, 13:20

Телеведучий Сергій Притула, який 22-го червня відзначив свій 41-й день народження, пустив з молотка мистецький твір власного авторства.

Картину, ескіз якої він намалював ще у 16 років, волонтер продав на благодійному аукціоні за 25 тисяч доларів.

Полотно має назву "Батько і мати. Два сонця гарячих" і воно має цікаву історію.

"Ескіз картини з’явився, коли мені було 16. Я вступив на перший курс Тернопільської академії народного господарства. Ви розумієте, що для хлопця такого віку подібна історія появи ідеї такого малюнку – це нормально", - розказав Притула.


 
Цікаво, чию стіну прикрашатиме цей шедевр від Притули

"Намалював я на полотні це, коли мені було фактично 30. І от, коли мені 41, я це продав. Від ідеї до продажу минуло 25 років", - підкреслив телеведучий.

Як відомо, зранку 22 червня Сергій оголосив про старт великого збору грошей на купівлю трьох Байрактарів. І всього лише за добу було зібрано суму на два безпілотники.

 
У мережі вже жартують

"Станом на 9:00 23 червня ви задонатили 296 млн грн! Та ми ввійшли в цей проєкт не з порожніми руками. Наш Фонд з тих грошей, які ви раніше давали, закумулював два мільйони доларів. Тобто сумарно за добу ми маємо 366 мільйонів гривень. А це означає, що з бажаних трьох ми вже назбирали на два Байрактари! ДВА ЗА ДОБУ!

Люди, ви робите щось фантастичне і пишете історію! Я вами дуже пишаюся. Давайте дотиснемо ще той третій літачок. Несемося!", - зазначив Притула.

Нагадаємо, у травні Притула допоміг Kalush Orchestra продати їхній кубок з Євробачення.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів