"Матеріально складно": POSITIFF розповів, куди мусив з'їхати з орендованої квартири

25 червня 2022, 11:59

Колишній партнер Наді Дорофєєвої по гурту "Время и Стекло" Олексій Завгородній або POSITIFF зізнався, що через скрутне матеріальне становище йому довелося відмовитися від оренди житла.

Тому зараз артист переважно живе на студії, але не впадає у відчай з цього приводу.

Про це він розказав в інтерв'ю MUZVAR.

"Я відмовився від квартири, яку орендував, бо матеріально дуже складно. Історія моя дуже змінилася зараз. Зараз артисти у такому складному становищі, усі артисти", - зазначив Олексій.


 
Positiff віднедавна не є артистом продюсерського центру Mozgi. Він тепер просто співпрацює з Потапом і Горовою

На зауваження інтерв'юера про те, що більшість артистів нині живе з роялті, Позитив зауважив:

"Я б не сказав, що усі живуть з роялті, що роялті такі, як гроші з концертів, корпоративів. Все-таки на першому плані в усіх артистів були корпоративи і концерти. Зараз це все благодійність. Але я думаю, що ми можемо це пережити. У когось зщалишилися гроші. У мене також вони залишилися".

 
Нещодавно Олексій потролив мережу фотографією поцілунку з Надею Дорофєєвою

Завгородній зізнався, що до війни почав будувати власний будинок. Але зараз у нього немає можливості вкладати в нього гроші.

"Я не можу поки туди заїхати, бо там дуже багато роботи не зроблено, бо я тільки почав заробляти (до війни - ред.), щоб туди вкласти, а тут така ситуація, тому я трохи притримав. Але у мене є студія. Тут є душ, кухня, повноцінний дім. У кожного є своя кімната. Не треба нікуди їхати", – розповів Олексій.

Нагадаємо, 24-го червня у Позитива вийшла спільна з Аліною Паш та Мішель Андраде композиція, присвячена українським захисникам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Клоуни": POSITIFF засудив чоловіків, що повиїжджали з України, та пояснив, чому лишився

"Боже, яке кончене": POSITIFF присвятив трек російським блогерам, які підтримують війну

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів